Gruzie - ČR | Přátelské zápasy

Autor: xavier


Gruzie - ČR | Přátelské zápasy | Basketbal

Datum zápasu 13.8.2017 16:00
Kurz 1.85
Vklad 2
Sázková kancelář PINNACLE
Tip under 160,5 bodů - under 160,5 bodů

Popis tipu

Pěknou něděli všem! V krátkosti přidám svůj první tip jakožto moderátor zde na Tipmatchbets. 

Naše basketbalová reprezentace hraje dnes odvetný zápas v Gruzii proti tamnímu výběru. První mač jsem sice neviděl, ale měl jsem možnost jej probrat s team manažerem. Co jsem se od něj (a také výsledku 87-76 pro našeho soupeře) dozvěděl?

Problémem naší repre je dozajista absence pivotů. Kromě megaztráty v podobě Jana Veselého chybí také Benda s Houškou (druhý jmenovaný dle mého názoru tolik ne), stále není 100 % dořešen příjezd Ondřeje Balvína, který začal trénovat po dlouhém zranění. V zápase č. 1 s Gruzií tak museli obrovité Shengheliu s Pachuliou bránit Auda, Švrdlík, či Peterka a to je velký handicap. Všichni zmínění borci jsou o půl hlavy či o hlavu nižší, než gruzínští obři. 

Problém našich tedy tkví v podkošovém prostoru (v pátek 44-34 na doskoky pro Gruzii), co se týká ostatních pozic, jsme na tom až na výjimky spíše lépe. Pochybuju, že by dnes Ginzburgovi hoši vyhráli, nicméně tým i manažer se shodoval na tom, že bychom měli daleko lépe bránit. 69 bodů inkasovaných za 3/4 je hrozně moc. Naši, ale ani Gruzie (když chce) nejsou v obraně špatní a při absenci zmíněných borců (a Schilba) se musí soustředit na dobrou defenzivu a pomalejší hru. Hranice 160,5 mě příjemně překvapila a i když jsem ji trochu kurzově shodil na 1,82 - stále stojí za investici dvou jednotek.

 

GL všem!