Island-Švédsko | MS U19

Autor: Otak13
ROI -0.08 Zisk -0.75 Počet tipů 370


Island-Švédsko | MS U19 | Házená

Datum zápasu 16.8.2017 12:00
Kurz 2.05
Vklad 3
Sázková kancelář FORTUNA CZ/SK
Tip Výhra domácích - Island

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

 

 

V Gruzii probíhá MS U19 v házené a na pořadu jsou dnes osmifinále. Mě zaujal hned první duel mezi Islandem a Švédskem. Pro mě jsou větším favoritem Islanďané a já jim v tomto utkání věřím, že opět po roce Švédy porazí. V loni na Euro U18 vyhráli 32:29. Bude to souboj Islandského útoku, proti Švédské obraně, ale i současná forma obou týmů mě utvrzuje si zahrát Island. Fair mám 1.80.

 

Island – tady vyhrál skupinu „B“, když vyhrál všech pět utkání a první místo korunoval výhrou nad silným Německem, které v pondělí porazil 28:27. Skvěle jim tu funguje útok(160g) v čele s dosavadním nejlepším střelcem Einarssonem(46g). Ale skvěle ho doplňují i ostatní Valdimarsson nebo Thorkelsson. Island hraje velmi rychle a efektivně a mají zbraně na to se prosadit proti nepříjemné Švédské obraně.

 

Švédsko – to naopak svojí i když těžkou skupinu „A“ moc nezvládlo. Dokázalo porazit pouze Norsko a naposledy Bahrajn, naopak prohrálo s Egyptem, Dánskem i Francií což nakonec stačilo na poslední čtvrté postupové místo. Švédi tu hrají velmi dobře v obraně a patří mezi nejméně inkasující celky na MS, ale trápí je střelba, tady zaostávají(122g). Thorbjorn s 26g je docela osamocen v produktivitě. Oni to dneska zase budou hrát přes kvalitní obranu, ale já si myslím, že to na rozjetý Island nebude stačit. 

 

Já v tomto zápase věřím Islandu, jsou v laufu a jejich útok si dnes poradí se soupeřem.