vs. 
Jdu proti proudu - bookies a skoro všichni ostatní vidí jako favorita hosty - já věřím domácím.
Půlka našeho národa měla možnost si uděla obrázek sama ve 2-zápase s Plzní. Zatímco po první zápase venku a remíze 2-2 to vypadalo nadějně tak Rumunu u nás Pilsen přejeli a zaslouženě postoupili do další fáze.
V týmu mají několik individualit ale současně táhnou za jeden provaz.
Z Portugalska si přivezli nadějnou a současně velice ošemetnou bezbrankovou remízu a ta nechává postup zcela otevřený.
Ano Portugalcům branka dnes vstřelená v Rumunsku skoro zajistí postup bo v takovém případě by domácí museli vždy dát o branku navíc.
Ale myslím že Portugalci vědomi si kvalit soupeře se do žádného bezhlavého útočení hrnout nemohou bo by je domácí mohli krutě ztrestat z brejků.
Já si myslím že oba týmy se budou snažit hlavně neinkasovat a žádná divočina to nebude. Už jde o bezmála 400 mil. Kč. a to už je ranec myslím pro oba solidní.
Když Rumunu dokázali venku nedostat gola a remizovat tak je jasné že doma budou daleko silnější - navíc jim bude nahrávat terén (oraniště) a frenetické publikum.
Odds na domácí mi přijdou jak Sporting tam měl vyhrát 2-0. Rumuni nejsou žádní nazdárci a klidně doma mohou překvapit.