Atletika - DL Zurich | 400m prekazky - muzi

Autor: acspCZ
ROI 15 Zisk 116.07 Počet tipů 303


Atletika - DL Zurich | 400m prekazky - muzi | Ostatní

Datum zápasu 24.8.2017 20:49
Kurz 2.05
Vklad 2
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip Warholm - McMaster - McMaster

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Čtvrtka překážek můžu má dnes rovněž sve diamantove finále. Do duelu jsem si vybral letošního mistra světa Nora Karstena Warholma a nejrychlejsiho muže sezóny Kyrona McMastera.

Karsten Warholm patřil k jednomu z největších překvapení letošního MS v Londýně. Nečekalo se, ze by tento mladík mohl brát zlato. Na MS si ale počínal suverénně a zaslouženě zvítězil. Po MS se kolem něj ztrhla mediální mela. Dával rozhovor za rozhovorem, v Norsku byl zván televizními stanicemi do mnoha pořadu, byl resp je za národního hrdinu. Karsten pak sám přiznal, že to bylo psychicky hodně náročné období. Na 4 dny se musel odjet odreagovat na chatu a pročistit hlavu. Nějaký ten trénink samozřejmě podstupoval, ale určitě to nebylo v takové intenzitě, jako před MS. Na finálový závod do Curychu přijel uvolněný, ale v mnoha rozhovorech přiznal, že se nebojí porážky. Je si vědom své únavy a ta se rozhodně podepíše na jeho výkonu. Letos běhal časy v rozmezi 48,25-48,75s. Celou sezónu tedy podával vyrovnané výkony. Ve finále MS běžel 48,35s.

Kyron McMaster.. Mladicek z Britských Panenskych ostrovů, který byl před MS pasován do role velkého medailového kandidáta. Dle slov jeho otce byl Kyron výborně připravený a byl si jistý, že přiveze historicky první medaili pro svou zemi. Ovšem Kyron asi nezvládl tíhu okamžiku MS a hned v rozběhu ulil start a byl diskvalifikován. Tím pádem nemám teď příliš jasno o jeho formě. Letos ma zaznamenáne dva světové závody. A časy: 47,80 a 48,12s. Oba vskutku velmi rychle a oba by braly zlato na MS, tedy čistě matematicky.

Kyron díky neucasti na MS bude na dnešní závod zcela čerstvý a myslim, ze i hladový dokázat, že MS mohl vyhrát. Skalp mistra světa je velkou motivaci.