Třinec-Esbjerg | Liga mistrů, Mezinárodní

Autor: kosecek
ROI 4.17 Zisk 71.69 Počet tipů 657


Třinec-Esbjerg | Liga mistrů, Mezinárodní | Hokej

Datum zápasu 25.8.2017 18:00
Kurz 1.74
Vklad 4
Sázková kancelář Sazkabet - nepoužívat
Tip Třinec TT - Trinec TT over 3,5

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

      vs    

Třinec-Esbjerg tip Třinec vstřelí 4 a více branek

Dnes vstoupí do CHL poslední náš zástupce,třinečští Oceláři přivítají dánského mistra-Esbjerg.

Třinec se loni celou dobu držel na špici extraligy(spolu s Libercem),ale v play-off přišel tvrdý náraz a vypadnutí s Chomutovem. Nastali tedy změny,trenér Kýhos pryč,nahradil ho ambiciózní Varaďa,odešlo i několik hráčů(Kane,Galvas,Nosek,mladší Doudera) a přišli defacto jen dva,bek Musil a útočník Marcinko,k příchodům můžeme i započítat návrat Polanského.

Esbjerg měl trošku jinou sezonu,spíše opačnou než Třinec. V dlouhodobé části se držel ve středu tabulky,ale formu na play-off načasoval parádně a slavil titul. Nutno podotknout,že mu přálo i trošku toho štěstí,když postupně skolil 5.,3. a 6.tým tabulky. No a teď ke změnám,tým opustila hned čtveřice nejproduktivnějších hráčů loňské sezony-Nixon,Martidale,Fiddler a bek Curran. K oslabením musíme i připočítat Knackstedta,který přišel těsně před play-off,ale tam byl tahounem a druhým nejproduktivnějším hráčem. Mimo to odešli ještě další 3 útočníci,ale ti nehráli tak významnou roli.

Teď příchody-z Frederikshavnu Vock,rozhodně posila,pak už trošku méně zvučná jména nebo tak trochu neznámá-to se týká hlavně zámořských hráčů z universit,beka Flemminga nebo forwarda Fineho. Takže rozhodně výrazné oslabení.

Vždy když porovnávám týmy z různých lig,beru více v potaz jak si vedli v dlouhodobé části a tady je to jednoznačné. Naše extraliga je nejméně o dva levely výše,Esbjerg je průměr,který ještě oslabil,naopak Třinec si opět dává nejvyšší cíle. I dle slov vedení Ocelářů-berou ligu mistrů jako soutěž,kde chtějí uspět.

Třineckým začíná i boj o sestavu,doteď hráli přípravu vždy na tři lajny,Varaďa je chtěl mít v tempu,dnes už vyjedou se čtyřmi formacemi,bude se pomalu formovat přesilovka a útočný potenciál je u Třince velmi vysoko.