Frölunda-Klagenfurt | Liga mistrů, Mezinárodní

Autor: kosecek
ROI 4.17 Zisk 71.69 Počet tipů 657


Frölunda-Klagenfurt | Liga mistrů, Mezinárodní | Hokej

Datum zápasu 26.8.2017 15:00
Kurz 2.76
Vklad 2
Sázková kancelář Synottip - nepoužívat
Tip počet gólů domácí - Frölunda TT over 4,5

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

    vs  

Frölunda-Klagenfurt tip Frölunda vstřelí 5 a více branek

Dneska si zahraju jeden vyšší kurz na CHL,ne za moc,ale synot má přeci jen o něco navíc před konkurencí.

Frölundu netřeba představovat,přední tým SHL,kde loni skončil v semifinále,naopak loňskou ligu mistrů opanoval. Je třeba ale říct,že kádrem Idiánů se prohnal vítr a odešlo několik důležitých hráčů. Z produktivních top ten,hned 5 hráčů je pryč-Tommernes,Sundström,Wellman,Carlsson a Figren. K tomu můžeme přičíst ještě beka Nyberga a útočníka Lasu,což je defacto třetina sestavy. Posily ale také velmi kvalitní. Bek Almqvist je v nejlepších letech,do útoku Američan Lasch z Bernu,bratři Westerholmové z Brynäs,z AHL Friberg a z HV talentovaný Andersson-letošní 7-ka draftu,loni již odehrál celou sezonu za HV.

Klagenfurt je lehce nadprůměrný tým EBEL,loni například před rozdělením tabulky jen těsně nehráli skupinu "poražených",ale nadstavbová část jim vyšla,skončily 3. a v play-off si lehce poradili se Znojmem a pak si vyšlápli na Salzburg a nestačili až na Viennu ve finále. Trošku netradičně na rakouský tým,nedošlo k téměř žádným změnám. Odešel bek Popovic,dvojka útočníků Pance a Hurtubise. Příchody rovněž 3-do obrany Regehr z Mnichova,dvojka útočníků Rheault(Visp) a Talbot(Eisbären).

Z čeho tedy vycházím-porovnávat ligu netřeba,tady je jasné,že švédská liga je někde jinde,Frölunda hraje ofenzivně a když se podíváme na její výsledky v loňské CHL,tak dávala branky i kvalitnějším týmům než je KAC. Ten naopak už v přípravě inkasoval dost i od dost slabších týmů,v prvním kole potom i 3 od francouzkého Gapu. Jen pro srovnání,Indiáni porazily silný Curych 5:4pp. Takže dvě jednotky investuju,že i dnes si Frölunda doma zastřílí.