La Vuelta | 9.etapa

Autor: acspCZ
ROI 15 Zisk 116.07 Počet tipů 303


La Vuelta | 9.etapa | Ostatní

Datum zápasu 27.8.2017 13:00
Kurz 2.28
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip 3AKO - Froome+Contador+Zakarin

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

3AKO:

Froome - Chaves - 1 @1.25

Contador - Woods - 1 @1.40

Zakarin - S.Yates - 1 @1.30

Uz ani nevím, kdy naposled jsem dal tři zápasy na tiket, ale bohužel sazkovky vypisuji ty duely pro nas sazkare tak špatně, ze je zapotřebí to lepit dohromady. Máme tady šest závodníku, proto to bude velmi stručné.

Dnešní etapa se ponese v duchu těch předešlých. Opět můžeme čekat odjetou větší skupinu závodníku, kterou bude zlehka kontrolovat tým Sky. Závěr etapy je zas do kratsiho velmi prudkého stoupání.

Froome a Contador jsou momentálně dva nejsilnější vrchari Vuelty. Aspoň tedy, co se těchto krátkých stěn týká. U Frooma je to očekávané, u Contadora mírně překvapivé. Contador chytl ztrátu hned v první horské etapě a zdálo se, že poslední velký závod kariéry pro něj dopadne neslavne. Ovšem zatím se ukazuje, že to byl pouze jeden špatný den(a taky, že se jelo v dlouhých kopcích + žaludeční problémy). Od te doby byl totiž v kopci vždy tím, kdo dokázal držet s Froomem krok. První polovina Vuelty se nese ve znamení krátkých, prudkych stoupání, která se jedou 10, 12, 14minut odhadem a na těch Contador exceluje. Včera byl dokonce jediným závodníkem, který dokázal držet s Froomem krok a dnes by to mělo být podobné.

Michael Woods, kanadské zjevení letošní Vuelty. V 30 letech jede svou druhou GT života, první bylo letošní Giro. Zatímco v úvodu Vuelty se jevil hodně silně, nyní se zdá, že je již, jako většina závodníku, hodně unavený. Na papíře je pro něj dnešní dojezd ideální. Ma rad prudkáy kratší stoupání. Ztrácí spíše v těch dlouhých, mirnejsich a pravidelnych. První náznak slabosti přišel v 6.etape, kdy se pokusil hlavní pole roztrhat Contador. Woods mu nestačil. No a včera to bylo stejné. Sice se snažil jet aktivně od začátku kopce, ale nemel síly, aby se mohl zachytit Contadora a Frooma. Do cíle dorazil pul minuty za Contadorem. Nedokazal ani uviset skupinu s Nibalim.

A zbývá Zakarin a S.Yates..

Jede se devátá etapa v kuse, všichni si stěžují na velkou únavu, která je umocnena velkým horkem. Závodníci, kteří mají v nohách TdF už jedou hodne na limitu. Příkladem je právě Simon Yates. Orica tu ma tři leadry: Chavese, a oba Yatesy. A právě Simon z nich tahá za nejkratší konec. Etapu co etapu pomalu ztrácí pudu pod nohama a je na něm vidět, ze kombinace TdF+Vuelta je na něj příliš. Včera zaútočil, ale jeho nástup neměl žádný výsledek. Naopak Simonovi došly síly a mezi závodníky jedoucími na pořadí byl nejhorší. Na Zakarina ztratil 50 vteřin.

Ilnur Zakarin jel letos Giro a jak zatím můžeme sledovat, tak závodníci s kombinací TdF+Vuelta měli dobre úvodní etapy, zatímco závodníci jedou Giro+Vuelta se postupně zvedají a jsou silnější nyní a budou ještě silnější v nasledujicich dnech. A Zakarin to potvrzuje. Úvod neměl příliš oslnivy, pochytal tam nějakou ztrátu a patřil spis k te horší polovině GC závodníku. Včera ale už ukázal, že je na vzestupu. Snažil se držet Frooma a Cotnadora co nejdéle, sice mu ujeli, ale Ilnur pak celkem v poklidu dojel v druhé nejsilnější skupince s Aruem, Nibalim, Poelsem a Chavesem. Dnes by měl být opět silnější.

Chavese jsem vynechal záměrne.. K němu více v dalším tipu za par chvil