Brynas - Krakow | CHL

Autor: Elliot
ROI 0 Zisk 0 Počet tipů


Brynas - Krakow | CHL | Hokej

Datum zápasu 27.8.2017 14:30
Kurz 2.06
Vklad 2
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip Brynas a padne 8+ branek - Brynas a padne 8+ branek

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

                          Brynas – Krakow

Rozdíl v týmem a předváděné hře o level výše u Brynas. Kvalita kádru rovněž je na straně švédského týmu.

Brynas vyhráli svůj domácí zápas 4:3pp s IFK Helsinki – na střely 33:22. Brynas měli pomalejší start. Otáčeli zápas. Bruslařsky i herně místy hodně přehrávali IFK, ale nedokázali dát branky na udržení výhry po 60.min.

Tým je silný – složený z hráčů SWE, CAN, USA a DEN. Kvalita tam je i když byly odchody několika hráčů. Brynas je loňský finalista nejvyšší SWE ligy. V brance má kvalitu.

 

Krakow dostal výprask v Mnichově 2:6 na střely Krakow prohrál 20:53. Zápas jsem viděl. Poláci většinu zápasu bránili a bránili. Mnichov bych holt bezzubý a měl jim dát 10 kusů. Chyběl jim trošku tlak v brankovišti, tam golman měl hodně prostoru.

Krakow je možná jeden z top týmů v polské lize, ale na této úrovni bude pokulhávat a místy až nestíhat. Má ve svých řadách některé dobré hráče, ale ti nemohou porazit ty kvalitnější týmy.

 

Průběh zápasu bude podobný jako v Mnichově. Tlak domácích od prvních minut. Oproti Mnichova Brynas hraje více do branky a to bude dělat Krakowu více problémy. Nebudou mít tolik času na odklízení puků a navíc by později měli i méně stíhat fyzicky. Styl SWE hokeje jim nebude vyhovovat. Počítám i s tím, že Brynas dá dost branek v přesilovkách.

Osobně si myslím, že tady si Brynas zastřílí. Výhru beru jako jasnou záležitost a půjde jen o branky.

Brynas je schopno jim nasypat i 8+ kusů samo, střelce na to mají. Krakow by mohl dát alespoň jednu branku.

 

Můj tip Brynas a padne 8+ branek