Mannheim-HV 71 | Liga mistrů, Mezinárodní

Autor: kosecek
ROI 4.17 Zisk 71.69 Počet tipů 657


Mannheim-HV 71 | Liga mistrů, Mezinárodní | Hokej

Datum zápasu 2.9.2017 17:30
Kurz 2.38
Vklad 2
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip počet branek - over 5,5

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

   vs   

Mannheim-HV 71 tip over 5,5

Další kolo CHL a situace ve skupině se vyvíjí zajímavě. Poslední Esbjerg je odstřihnutý od postupu a tak si to o dvě volná místa do play-off rozdají dnešní soupeři a snimi i na dálku Třinec. Německý tým dokázal v prvním zápase ve Švédsku vyhrát 4:1,takže hosté dnes potřebují nutně bodovat.

Adler loni patřil ke špičce DEL,ale v play-off vyhořel hned ve čtvrtfinále na Eisbärenu. Přesto změn bylo jen minimum. Z důležitých hráčů odešel jen bek Richmond,pár útočníků Arendt,Joudrey kteří ale nepatřili ke klíčovým oporám. Posily dvě významnější-Setoguchi který kdysi zářill NHL,než jeho kariéru téměř zlikvidoval alkohol. Nyní je ale čistý(dle jeho slov již více než 2 roky) a posila to určitě bude. S ním další zámořský hráč McGrath,který měl loni ve Villachu(EBEL) bilanci 13+34.

V Jökopingu bylo loni na jaře veselo,tým získal titul,ale nyní ho čeká velmi těžká sezona. Defacto polovina týmu je pryč-gólman Söderström,beci Almqvist,Borgman a hned 7 z 10-ti nejproduktivnějších útočníků-Brithén,Önerud,Arlbrandt,Sandberg,Christensen,Stenlund a Andersson. Posily solidní,ale ne v takovém počtu-do obrany finský repre Jaakola,Ytterell(Leksand) do útokudalší Fin Wärn(KHL) a útočníci z domácí soutěže-Wännström,Fingren a Sweatt.

 

Mannhein hraje dost ofenzivně,vzadu hodně spoléhají na Endrase,ale ten všechno nevyčapá. O motivaci mají postaráno,jsou velice blízko postupu,pokud zvládnou dnešní zápas,pak je čeká 2x Esbjerg. Naopak HV má tak trošku nůž na krku,pokud by dnes padli a Třinec bral 3 body v Dánsku,museli by ve dvojzápase s naším týmem vybojovat oba zápasy. Mannheim doma bránit nebude,HV musí hrát na body,čekám branky.