B.Bystrica-Salzburg | Liga mistrů, Mezinárodní

Autor: kosecek
ROI 4.17 Zisk 71.69 Počet tipů 657


B.Bystrica-Salzburg | Liga mistrů, Mezinárodní | Hokej

Datum zápasu 3.9.2017 14:00
Kurz 2.58
Vklad 2
Sázková kancelář Synottip - nepoužívat
Tip 1X2 - 2 výhra hostů

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

    vs  

B.Bystrica-Salzburg tip 2 výhra hostů

Slovenský klubový hokej padl do evropského podpalubí,po odchodu Slovana do KHL se kleště ještě více rozevřeli a nemůžou kluby konkurovat zahraničním týmům,zvlášť ne rakouskému kolosu ze Salzburgu.

Bystrica loni získala titul,ale vybralo si to svoji daň. To nejlepší z klubu odešlo-Maione,Hickmott,Buc,Kafka nebo gólman Bacashihua. Samozřejmě museli přivést nové hráče,do branky duo Lukáš,Lassila,získali zkušeného Bartánuse a Brejčáka a pak spoustu zámořských hráčů,Švéda,Francouze-hotový Babylon. V přípravě se celkem dařilo,ale většinou proti tuzemským klubům,jakmile přišel soupeř z kvalitnější soutěže,byl problém-vodítkem můžou být i dva přáteláky s týmy EBEL-Villach(3:2),Klagenfurt(3:5).

 

Salzburg loni vyhořel v play-off,takže očekávání budou zase velká. Odešlo pár hráčů,beci Sondell,Flood,Kutlák a forwardi Thomas a Olson. Náhrada solidní,do obrany Denerous(HIFK) a Brouillelette,který má skoro 400 zápasů v AHL,ale i sezonu ve švédské SHL. Útok potom posílili nadějný Huber z Innsbrucku,Aleardi(Mora) a Harris,který měl v ECHL(soutěž pod AHL),hodně zajímavá čísla. Salzburgu se příprava zatím moc nevede,ale tady taky přiznat,že měli samé soupeře z lepších lig,než je EBEL.

Takže Salzburg je jedním z týmů.kteří současnou CHL zakládali,berou ji velice prestižně. V zápase,který se hrál před týdnem v Rakousku svého soupeře smázli 5:0,Bystrici se nepovedl ani domácí zápas s Wolfsburgrem(0:1),šance na postup defacto zhasla a můžou se soustředit na začátek extraligy.