Horská kola | MS-Cairns

Autor: acspCZ
ROI 15 Zisk 116.07 Počet tipů 302


Horská kola | MS-Cairns | Ostatní

Datum zápasu 9.9.2017 06:30
Kurz 2.11
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip J.Skarnitzl-C.Coloma Nicolas - Betni Španěla

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Jan Skarnitzl druhý nejlepší český biker, který ale do užší světové špičky nepatří. Jeho umístění bývá tradičně kolem 15.mista a hůře. Při posledním testu pred MS v závodě SP ve Val di Sole zajel svůj standard - 16.misto. Co se týká jeho přípravy, tak těžko něco dohledat, je sociálními sitemi nepolibeny a média taky příliš nevyhledava. Soudím ho tedy jen dle jeho běžné sezónní vykonnosti.

Carlos Coloma Nicolas je jednoznačně lepší biker. Velezkuseny Španěl, bronzovy z OH v Riu, 6. na OH v Londýně. Nikdy sice celosezonne nepatřil na úroveň Schurtera, Kulhaveho, Absalona, ale jezdíval běžně v TOP 10. Letos sice jen jednou 8.misto, ale průměrné umistneni má lepší než Skarnitzl. Další věc je ta, že obetovaval výsledky ve SP ve prospěch MS. V červenci-srpnu absolvoval vysokohorské soustředění, kde se zaměřil, jak na fyzický, tak i psychicky trénink. Z plného tréninku pak objel poslední závod SP ve Val di Sole, dojel 11. a Skarnitzla porazil o pul minuty. 

Trať zde v Cairns uz si v závodním tempu projel během štafet. Sice se musel prodirat startovním polem a nemohl tak jet úplně naplno, ale trasa mu prý sedí. Libuje si zejména ve sjezdech a těch je na okruhu v Cairns opravdu dost.

A teď k tomu kurzu.. ten je dan dle mého jen a jen startovní pozicí. Coloma totiž vystartuje az z 25.mista a na zdejší úzké trati se hůře předjíždi. Skarnitzl vystartuje 12. Na druhou stranu závody mládežnických kategorii ukázaly, že uspět se dá i po startu z třetí či čtvrté desítky. Coloma je jeden z nejzkusenejsich ve startovním poli. Nedaleko před sebou má ambicizoniho Kerschbaumera, kolegu Rodrigueze a Francouze Caroda. Věřím tedy, že se během prvního kola posune na dostřel Skarnitzla a poté ho zdola na výkonnost.