Wigan-Bristol Rovers | 3. liga, Anglie

Autor: Purple
ROI -1.91 Zisk -11.75 Počet tipů 263


Wigan-Bristol Rovers | 3. liga, Anglie | Fotbal

Datum zápasu 16.9.2017 16:00
Kurz 1.72
Vklad 3
Sázková kancelář Startip - nepoužívat
Tip počet gólů domácí - Wigan +1,5

Popis tipu

Cílem Wiganu je rozhodně návrat do druhé ligy, rozjezd sezony měl skvělý (tři vítězství v řadě), teď má z posledních zápasů bilanci 1-1-1, ale úterní vítězství v Charltonu 3:0 ukázalo, že tým patří do horních pater tabulky.

Bristol Rovers přitahuje overy, s výjimkou úplně prvního zápasu sezony padalo gólů jako máku, většinou i víc než tři. Je to tým, který má lepší útok než obranu, ostatně skóre 12:15 po sedmi odehraných zápasech hovoří za vše. Úterní domácí porážka 2:3 s Oldhamem (pro hosty to bylo první vítězství v sezoně) také nijak zvlášť nepřesvědčila o kvalitách vzadu.

 

Wigan má směrem dopředu slušnou kvalitu a schopnou střílet branky – jmenovitě třeba záložníci Powell a Massey. Útočník Grigg zatím na vstřelený gól čeká, ale to přijde. Ostatně v Charltonu nastoupil tento severoirský reprezentant poprvé v základu (měl letos docela smůlu na zranění). Když v sezoně 2015/16 Wigan postupoval do Championship, Grigg pálil jako Anton Šplelec ostrostřelec (24 gólů) a věřím, že se k tomu přiblíží. Naopak vzadu je Wigan pevný (jen 3 inkasované góly), a tak je možné, že soupeři toho tentokrát tolik nedovolí. Ale slabší obranu Bristolu je rozhodně schopen rozvrátit a aspoň dvě branky dát.