Triple-double hráče v z.č.NBA | NBA, USA

Autor: Laposa
ROI 4.39 Zisk 355.57 Počet tipů 2652


Triple-double hráče v z.č.NBA | NBA, USA | Basketbal

Datum zápasu 18.10.2017 02:00
Kurz 1.85
Vklad 4
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip počet triple-double - Westbrook 0-29 triple-double

Popis tipu

Jedna dlouhodobá sázka, která bude vyhodnocena až někdy v dubnu! Mám i under na body u Westbrooka, ale to už hodně droplo, každopádně i tohle je pro mě velmi dobrá sázka.

Hranice je hodně ovlivněna loňskou sezonou, kdy Westbrook zaznamenal rekordních 42 triple-double, jenomže z týmu odešel Durant, takže tam byl prakticky sám a tak mě toto číslo nepřekvapuje.

Jenomže letos jsou další velké změny a do Oklahomy přišly 2 hvězdy - Carmelo Anthony a hlavně Paul George, takže to už nebude tak moc na Westbrookovi, neměl by mít už ani tolik bodů, nebo pořád bude dávat hodně ale pochybuju, že půjde přes 28 bodů. Ale i triple-double by neměl mít tolik. Předloni měl s Durantem jen 18 a to je velký rozdíl od 29.

Chvíli to asi bude trvat než se sehrají, ale Oklahoma bude určitě dost vyhrávat a nejspíš i víckrát hodně jasně takže ani tolik hvězdy nebudou hrát. Asistencí asi bude mít pořád hodně, ale doskoků by mu mělo ubýt.

V neposlední řadě je tu vždy to, že se hráč může zranit, což mu samozřejmě nepřeji, ale zrovna Westbrook už třeba předloni vynechal 16 zápasů a i rok předtím dokonce 36 zápasů.