Fuchse Berlín-Erlangen | Německo-Bundesliga

Autor: Otak13
ROI 0.25 Zisk 2.13 Počet tipů 315


Fuchse Berlín-Erlangen | Německo-Bundesliga | Házená

Datum zápasu 12.10.2017 19:00
Kurz 1.83
Vklad 2
Sázková kancelář Sazkabet - nepoužívat
Tip Počet branek - Fuchse tt over 29,5g

Popis tipu

 

Dohrávka prvního kola nabídne souboj neporažených Lišek z Berlína a týmu Erlangen. U Sazky jsem našel pro mě zajímavou hranici na počet branek u domácích, já jim v současné střelecké formě věřím, že opět 30g hranici překonají. Fair mám 30,5g.

 

Fuchse Berlín – jsem tu hrál nedávno, když vyrovnaném zápase vyhráli v Lipsku 31:30. Opět se ukázalo jak jim to především do útoku skvěle lepí, protože Lipsko jinak moc branek nedostává. Na tento zápas Berlín skvěle navázal v minulém kole, když přejeli doma Lemgo o 13 branek 36:23. Prostě jsou v laufu, Srb Nenadič pálí jak se mu zachce, tým skvěle kombinuje, hraje ve velkém tempu. Trenér Petkovič na tiskovce prohlásil, že jeho svěřenci si jsou vědomi v případě výhry překonání rekordu v podobě osmi výher za sebou a půjdou do utkání uvolněni. Lišky hrají výborně dopředu, jsou gólový, krom jednoho zápasu s defenzivním Bittenfeldem minimálně v těch ostatních třicet branek vždy vstřelili. Já jim dnes v jejich současné formě opět věřím, že se doma do soupeře zakousnou a předvedou svým fandům útočnou smršť.

 

Erlangen – neprožívá teď zrovna dobré období. Jsou čtrnáctí s pěti body, což vedení klubu přimělo k výměně trenéra. Naposledy dostali kotel doma s Kielem 20:31 a na potřebné body čekají dlouho. Nový trenér Wannenmacher se s kádrem teprve seznamuje a řekl, že od tohoto zápasu zas tolik neočekává, je si vědom síly domácích a přijdou pro jeho svěřence důležitější utkání. Určitě nepřijede Erlangen nějak odevzdaný, čekám že se budou chtít jeho hráči ukázat novému tréňovi, ale proti rozjetým domácím to budou mít v obraně těžké.