Frankfurt - Kaufbeuren | DEL2

Autor: Adamco


Frankfurt - Kaufbeuren | DEL2 | Hokej

Datum zápasu 13.10.2017 19:30
Kurz 2.25
Vklad 4
Sázková kancelář PINNACLE
Tip domáci hcp -1,5 - domáci hcp -1,5

Popis tipu

Nemecka nižšia súťaž pokračuje zajtra ďalším kolom a priznám sa čakal som na kurzy ako bookies zareagujú a zostal som milo prekvapený.

Domaci hostia tím z Kaufbeurenu, minulú sezonu 5. tím po základnej časti , a tento rok ich radím na boj o playoff , myslim ze by ho spraviť mohli , do tímu prišlo viacero nováčikov (mladých hráčov) myslim ze z Inglostadtu hneď 3 (hosťovanie), Kaufbeuren vyhral posledné kolo 1-0 na domácom ľade s Freiburgom , bol to nervózny zápas , a navyše sa domácich zranil bek Schutz (Inglostadt) , hráči otvárali zápas na novo zrekonštruovanom štadióne kde ich prišlo podporiť značne množstvo fanúšikov , a práve ako zlomový moment by som nazval zranenie Schutz po kolizii. Domácim to nahnalo krv do ciev a cely tím sa poskladal aby nakoniec skorovali po tomto incidente za veľkej podpory fanúšikov. Hostí v produktivite ťahajú Fíni Blomqiust, Laaksonen, a kanadan Sarault ale zase nič svetoborne to nie je , tím sa narobí na každý jeden gól (síce ich ani veľa nedostáva ale v konečnom dôsledku v DEL2 je prakticky nevyhnutnosťou strielať góly , kedže vyrovnanosť tímov ide s trendom ) , porážajú zatiaľ len tímy kde sa to očakávalo , dobrým výsledkom je taktiež tesná prehra u lídra v bietingeime (2-3) ale nasledujúce v kasseli 1-4 uz nie je žiadna sláva (Kassel disponuje zatiaľ nevyrovnanostou a deravou obranou ). 

Čo dodať k domácich ? Tým jednoznačne pomohla facka v domácom prostredí s Crimmitschau (1-2 PP) , taktiež reči coacha padli na úrodnú pôdu , kde sa majú zamerať hlavne na chytenie zápasu v úvode, najmä v poslednom zápase nás pôde vo forme hrajúceho Riessersee ktorým uštedrili pekný darček 8-2, okrem vynikajúcej efektivity je veľmi dobre znamenie v brankovisku , golman Proske sa chytil (kde pochytal po 2 tretinách vyse 30 striel v útočne hrajúcom Riessersee) mylsim ze týmto celkom zamotal hlavu trénerovi kedže zranená 1. v bránke by mala byt čoskoro k dispozícii. 

Za normálnych okolnosti vyššie vklady v DEL 2 nehravam ale na zajtra urobím výnimku , domáci majú čo revanžovat fanúšikom za domácu nečakanú prehru, z ladu Riessersee si nesú streleckú pohodu naproti tomu Kaufbeuren , šedá myska (i keď s najlepšou obranou , no rátam ze az zajtra príde ten pravý test pre defenzívu a to je zastaviť mašinériu Frankfurtu , na čo im veľké šance nedávam ) Frankfurt sa taktiež chce Dohnať na Bietingheim v tabuľke , od začiatku čakám valec domácich , ktorý by nemali hráči Kaufbeurenu ustať (perlička je te na nemecké pomery majú hostia v celku mladi tím priemer 23..)