Litvínov-Sparta | Extraliga, Česko

Autor: kosecek
ROI 3.75 Zisk 60.28 Počet tipů 604


Litvínov-Sparta | Extraliga, Česko | Hokej

Datum zápasu 27.10.2017 17:30
Kurz 2.12
Vklad 2
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip počet branek domácí - Litvínov tt over 2,5

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

     vs   

Litvínov-Sparta tip Litvínov vstřelí 3 a více branek

Opět sázka na kurzového outsidera,ale nemůžu si pomoct,vidím to trošku jinak.

Cheza začla sezonu hodně špatně a největší problém byl vstřelit gól. Ne že by šance nebyly,ale produktivita byla bídná,do toho se přidalo zranění klíčových hráčů-Hübla,Kubáta,Jánského. Nyní jsou ale všichni zpět,vedení sehnalo i dvě posily-Vandase a Ihnačáka,který je na ledě hodně cítit a zítra bude mít obzvlášť chuť se vytáhnout(loni hrál právě ve Spartě). Litvínov poslední 4 zápasy bodoval,sice ani jednou za 3 body,ale vzhledem k tomu,jaké měli soupeře,hodně solidní počeit. Nejprve srazily Kometu v prodloužení,ač ztratily vedení 3:0,poté velmi solidně hrající Plzeň(2:1pp). Poté v domácí bitvě padli na nájezdy s Libercem,který vyrovnal ke konci při power play. V neděli potom otočily z 0:3 proti rozjetému Hradci(5:4pp). Toto by je mělo nakopnout.

Sparta sice drží střed tabulky,ale že by soupeře válcovala,to v žádném případě. Několikrát se jí podařilo brát body v zápasech,kde byly po většinu horším týmem-v Olomouci,doma s Bolkou nebo Chomutovem. Poslední dva zápasy dokonce prohrála-v Jihlavě a doma s Plzní. Vedení navíc sáhlo do kádru. Nejprve ze zámoří přivedlo posilu-exreprezentanta Michálka. Aby následně vypoklonkovala dalšího beka s repre zkušenostmi-Zámorského. Do toho se trenéři rozhodli nechat potrénovat kapitána Hlinku. Faktem je,že lonští tahouni zatím mlčí. Vrána ještě neskóroval,ani Kumstát nebo Pech netáhnou tým jak jsou sparťané zvyklí.

 

Takže když porovnám formu obou mančaftů,nemůže být Sparta až takový favorit. Litvínov se poslední zápasy zvedá,konečně začli střílet i branky a naopak Sparťanská obrana nejpevnější není. Věřím,že Cheza 3 góly prostě dá.