Preston-Aston Villa | 2. liga, Anglie

Autor: Purple
ROI -1.89 Zisk -12.96 Počet tipů 294


Preston-Aston Villa | 2. liga, Anglie | Fotbal

Datum zápasu 1.11.2017 20:45
Kurz 2.07
Vklad 2
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip SBR - SBR Aston Villa

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Preston patřil na začátku sezony k docela příjemným překvapením ligy, teď ale trošku ztrácí dech, ze čtyř posledních zápasů uhrál jen dva body, poslední dva duely skončily porážkou. Hapruje to zejména v obraně, v těchto zmíněných čtyřech utkáních mužstvo inkasovalo 10 gólů. A trable v zadní řadě mohou pokračovat dál, pro utkání s Aston Villou budou chybět hned čtyři obránci – vedle potrestaného Huntingtona nemohou nastoupit pro zranění Davies, Spurr a Clarke.

To Aston Villa se pomalu šplhá tabulkou nahoru a má z posledních šesti zápasů bilanci 4-1-1, když jediná porážka přišla na půdě momentálně vedoucího Wolverhamptonu. V neděli remizovala v městském derby na stadionu Birmingham City 0:0, ale mohla vyhrát, měla víc šancí a byla lepší. Villa se pravděpodobně bude muset obejít bez zraněného Kodiji, ovšem kádr týmu je dostatečně silný, aby i takového hráče nahradil – na šanci v základu čekají takoví borci jako Davis či Jedinak a do hry by se mohli vrátit Lansbury a Agbonlahor, kteří již jsou po zranění v plném tréninku.

Villa by neměla ztratit a šanci vyhrát na hřišti poněkud rozklíženého soupeře určitě má. Je to klub, co má hodně vysoký rozpočet a jeho jediným cílem je postup do PL, aby nezabředl do finančních problémů. Pokud tato sezona nebude postupová, už by to v tomto směru asi bylo špatné. Hosté zkrátka jedou do Prestonu vyhrát.