Bradford-Plymouth | 3. liga, Anglie

Autor: Purple
ROI -2.5 Zisk -15.95 Počet tipů 273


Bradford-Plymouth | 3. liga, Anglie | Fotbal

Datum zápasu 11.11.2017 16:00
Kurz 1.67
Vklad 3
Sázková kancelář Startip - nepoužívat
Tip Domácí over - Domácí over 1,5

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

Bradford letos má opět vysoké ambice a určitě chce minimálně do play-off, v němž na jaře ve finále prohrál s Millwallem. Možnost vrátit se po dlouhé době do Championship je určitě ve hře, v tuto chvíli je Bradford třetí, má 30 bodů ze 16 zápasů a předvádí velice dobrý fotbal.

Plymouth, nováček League One, pocítil rozdílnou kvalitou obou soutěží. Je poslední s 11 body, a přestože poslední čtyři ligové zápasy neprohrál (1-3-0), je dost nepravděpodobné, že by šňůru prodloužil i v Bradfordu. Není bez zajímavosti, že Plymouth má momentálně tři zraněné gólmany, a tak musel na „emergency loan“ angažovat Matthewse z Norwiche. Tento 23letý brankář ale nechytal nikdy výš než v League One, od roku 2014 chodí po hostováních (mj. Doncaster a skotský Hamilton).

Bradford měl úspěch v loňské sezoně postavený na dobré defenzivě, ale od té doby se to docela změnilo, tým produkuje útočný fotbal, na druhou stranu a jeho obrana není neprostupná. Také Bradford postrádá brankářskou jedničku (Doyle je s irskou reprezentací), ale největší hrozba útoku, sedmigólový střelec Wyke, nepochybně nastoupí.

 

Hosté budou určitě aspoň zpočátku nepříjemní, ale rozdíl v kvalitě se projeví, domácí by ty dva góly měli dát, když se jim podaří skórovat včas, neměl by to být problém, protože jakmile to Plymouth trochu otevře, útočná síla Bradfordu o dost horší defenzivu soupeře rozloží.