Brooklyn - Boston | NBA, USA

Autor: Laposa
ROI 3.88 Zisk 322.95 Počet tipů 2729


Brooklyn - Boston | NBA, USA | Basketbal

Datum zápasu 15.11.2017 01:30
Kurz 1.78
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip Handicap - Boston -5,5

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

Tady si zahraji handicap na Boston, který se vypořádal se ztrátou Haywarda výborně a po prvních 2 porážkách má teď 12 výher v řadě a překvapilo by mě, kdyby dnes nepřidali další.

Bostonu přitom v poslední době chyběl 2 zápasy Horford, který už posledně hrál a 2 zápasy taky Irving, který už je dnes také připraven hrát, takže budou opět full.

Dnes se střetne nejlepší obrana, proti prakticky nejhorší obraně. Boston dostává průměrně jen 94 bodů na zápas (druhá Oklahoma 98,5 bodů) i procentuálně dovolují střelbu jen 42,8%. Naopak Brooklyn dostává 114,5 bodů na zápas (2. nejhorší) a procentruálně dovolují střelbu 46,1%.

Co je taky určitě dobře, že Brooklynu bude chybět nejlepší střelec rozehravač Russell, který dává téměř 21 bodů na zápas, nějaký další výraznější střelec tam není.

Boston hraje velmi dobře i bez Haywarda, dnes by měli být zase full, Irving je v útoku hodně silný a když nebudu počítat první zápas sezony v Clevelandu kde těsně prohráli, tak z ostatních 6 venkových zápasech by tento handicap nepokryli jen s Atlantou (tady měli taky dobrou obranu, ale 4Q si nechali dát 32 bodů a z +7 bylo +3). S Brooklynem by si to ale měli pohlídat, navíc když jsou bez Russella.