Preston-Bolton | 2. liga, Anglie

Autor: Purple
ROI -1.91 Zisk -11.75 Počet tipů 263


Preston-Bolton | 2. liga, Anglie | Fotbal

Datum zápasu 17.11.2017 20:45
Kurz 1.85
Vklad 3
Sázková kancelář SBOBET
Tip AH +0,5 - Bolton AH +0,5

Popis tipu

Bolton je předposlední a Preston čtrnáctý a oba soupeře dělí 10 bodů. Jenže rozpoložení je na obou stranách aktuálně naprosto rozdílné. Preston se po celkem dobrém startu začal tabulkou propadat a momentálně táhne sérii čtyř porážek, vítězství nepoznal od 26. září, kdy přivezl tři body z Hullu. V posledních týdnech kádr zasáhla série zranění a především jsou problémy v obraně. Dnes nemůže nastoupit hned sedm (!) borců použitelných v zadní linii. Těžké zranění pak vyřadilo na několik měsíců ze hry útočníka Maguireho a další forvard Hugill stojí pro žluté karty.

To nováček z Boltonu zase špatně začal, ale v posledních týdnech se začíná zvedat a pět zápasů za sebou neprohrál. V posledním kole porazil stále poměrně silný Norwich doma 2:1, ale zvládá to i venku, přivezl po bodu ze Sunderlandu a Fulhamu. Bolton má rovněž nějaké ztráty, ale není to zdaleka tak devastující jako v případě domácích (někteří hráči se po reprezentační pauze dali dohromady). Nastoupit může i nejlepší střelec Madine, přestože se minulý pátek porval v hospodě a byl zatčen, jednomu týpkovi dokonce namlátil tak, že mu museli šít obličej, takže útočníkovi Boltonu hrozí 5 let natvrdo. Tenhle bijec ale je vyšetřován na svobodě, hrát bude a může si svou agresivitu vybít na hřišti.

 

Souboj Prestonu s Boltonem je lokálním derby (města dělí necelých 40 km), bude to spíš boj než fotbal, ale věřím, že hosté si nejméně bod odvezou.