Desthieux S. - Moravec O. | Biatlon Ostersund

Autor: Winkler


Desthieux S. - Moravec O. | Biatlon Ostersund | Ostatní

Datum zápasu 2.12.2017 14:45
Kurz 1.65
Vklad 4
Sázková kancelář Startip - nepoužívat
Tip vítěz - Desthieux

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Tak tady jdu do hodně zvýšeného vkladu a vědět, že budou férové podmínky šel bych do plna. Vemu to jen zkráceně. Ondřej Moravec měl špatnou letní přípravu. Prodělal infekci jater a díky tomu mu chybí spousta tréninků a je to znát snad ještě více, než si sám myslel. Ve štafetě už bylo vidět, že je hodně pomalý a v individuálu to jen potvrdil. Na těžké trati se trápil a ikdyž zastřílel výborně, dojel až jako třicátý. Jeho běh pak byl až 62 nejlepší.

To Simon Desthieux je jiná váha. Letní příprava mu vyšla výborně a bylo to vidět hned ve štafetě. Jako finišmen Francie dobře zastřílel a běh byl taky hodně slušný. I v individuálním závodě byl Simon kvalitní. Sice chyboval dvakrát, přesto dojel na třináctém místě. O minutu a 48 sekund před Moravcem, který chyboval pouze jednou. V běhu byl Francouz lepší o tři minuty. To je obrovská nálož. Na střelnici byl jejich čas podobný.

Zkráceně. Moravec ať zastřílí jak chce, tak jeho běh je momentálně natolik špatný, že větší úspěch být nemůže. Francouz vypadá velmi dobře jak na střelnici, tak v běhu a Ondru v klidu porazí.

Nebál bych se ani jiných duelů proti Moravcovi.