Apollon - Everton | Evropská liga

Autor: GGBridge
ROI 0 Zisk 0 Počet tipů


Apollon - Everton | Evropská liga | Fotbal

Datum zápasu 7.12.2017 19:00
Kurz 2.5
Vklad 3
Sázková kancelář other - nepoužívat
Tip 1x2 - 1

Popis tipu

Hraje se až ve čtvrtek, ale to už aktuální kurzy spíše nebudou, už teď je to docela dropnuté, ale ve finále si myslím, že ještě máme k dispozici dobrou hodnotu.

Musím říct, že tak trochu hraji na risk s tím, že anglický celek nepotáhne na čtvrteční zápas na Kypr nikoho, kdo naskočí o víkendu do derby proti Liverpoolu, resp.  že nikdo z klíčových hráčů nebude hrát plnou minutáž kvůli bezvýznamnému zápasu. Everton získal doposud jediný bod (doma s Apollonem 2:2), jinak poslední tři zápasy odevzdal výsledkově i herně, byť ještě některé opory hrály.

Apollon taky není žádný zázrak, ale sledoval jsem je při porážce 0:4 v posledním kole v Lyonu a ta vysoká porážka je zavádějící, na mě udělali hosté docela dobrý dojem svým výkonem. Je tam hodně šikovných hráčů, kteří by se možná v některých lepších klubech neztratili. Na Kypru se navíc obecně nehraje dobře, ačkoliv tam je teď nějakých 15-20°C to nebude taková výhoda jako v letních zápasech.

Prošel jsem různá fan-fora a nějaké alternativy pro sestavu Evertonu se nabízejí, vesměs by se mohla teorie o nasazení náhradníků potvrdit, v podstatě ani nevidím reálný důvod, proč tohle neudělat, derby s Liverpoolem je velký zápas, navíc dnes los FA Cupu spojil cesty těchto dvou klubů opět dohromady, takže se příští měsíc potkají znovu. A osobně jsem měl dojem, že samotný los se prožíval víc než kterýkoliv zápas Toffies v Evropské lize. Tím spíš ten poslední, kde nejde o nic.

Hráno v Maxitipu @2,50 na pobočce mi to vzali v pohodě, alternativ v podobném kurzu je určitě víc.