Hertha Berlín - Östersund | UEFA Europa League, Mezinárodní

Autor: Dragon
ROI 2.06 Zisk 16.69 Počet tipů 283


Hertha Berlín - Östersund | UEFA Europa League, Mezinárodní | Fotbal

Datum zápasu 7.12.2017 21:05
Kurz 2.43
Vklad 2
Sázková kancelář PINNACLE
Tip asijský handicap - Östersund AH 0

Popis tipu

Östersund nastupuje do tohto zápasu s cieľom udržať si prvé miesto v tabuľke. Potrebuje vyhrať, prípadne mu pomôže aj zaváhanie Bilbaa na Ukrajine. Hertha je bez šance postúpiť.

Östersund je veľkým prekvapením tohtoročnej EL. Osobne som mu tiež vôbec neveril a časom určite narazí na svoje limity, ale so súčasným kádrom a sebavedomím to nebude. V tomto klube všetko funguje a hodnota kľúčových hráčov za posledný polrok vyletela do výšin.

Hertha je dnes bez väčšej motivácie, akurát by sa rada pozitívne rozlúčila s domácim publikom. V nedeľu ju čaká dôležitejší zápas v Augsburgu, keďže ani v Bundeslige sa jej nedarí podľa predstáv.

V jej nominácii chýbajú zo známejších mien ligová brankárska jednotka Jarstein aj európska jednotka Kraft, obrancovia Plattenhardt a Langkamp, zranení záložníci Darida a Stocker či útočníci Selke (najlepší strelec v EL), Kalou a Ibisevic.

Östersund je bez absencií, s výbornou formou a nemusí sa na nič šetriť. Švédska liga skončila už pred mesiacom, čiže je to jeho posledný súťažný zápas v tomto roku. Hertha v skupine EL doma neprehrala, ale dnes by mohla ťahať za kratší koniec.