Zimní olympijské hry | ZOH

Autor: beny74
ROI 23.19 Zisk 60.05 Počet tipů 110


Zimní olympijské hry | ZOH | Ostatní

Datum zápasu 9.2.2018 12:00
Kurz 1.6
Vklad 4
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip over/under - ČR 4 a více medailí

Popis tipu

Byl jsem zvědavý, jestli po Novém roce se probudí naši biatlonisté a vypadá to, že by to tak opravdu mohlo být. Už delší dobu jsem pošilhával po tipu, že naši sportovci získají na ZOH 4 a více medailí, ale chyběl mi tam příslib, že by nějaké kovy mohly získat i naši biatlonisté, kteří těch příležitostí budou mít opravdu hodně. 

 

Takže k tipu:

Naše největší medailová naděje je Ester Ledecká v paralelním obřáku na prkně. Přes zdravotní problémy počítám jako tutovku jednu placku od Sáblice ďáblice, dvě nejsou vyloučené. To, že vynechává ME beru jako správný krok, ta už nemá důvod všechno objíždět a riskovat zdraví, když má jasný cíl. Na velkou akci se umí skvěle připravit. Začátek sezóny byla trága, v dalším závodě navzdory zdravotním problémům byla druhá.  Pak je tu Eva Samková, která patří rozhodně k velkým kandidátům na placku.  Sice má taky problémy (s ramenem), ale to u ní není novinka a tak nějak s tím dokáže fungovat.

 

Dále hokejky s celkem slušnou šancí na medaili, Kája Erbanová na pětistovce, třeba by mohla překvapit by mohla Šárka Pančochová, sdruženář Portyk, případně někdo další. No a hlavně jsou tu biatlonisté, kteří slibovali, že přes Vánoce potrénují a dostaví se zlepšení. A ano, dneska Vítková třetí a Puskarčíková desátá. Uvidíme v dalších dnech, co chlapi. Každopádně, objevily se další příležitosti na další medaili.

7 medailí jak na minulé olympiádě zřejmě nebude, ale minimálně 4x by podle mě cinknout mělo. A třeba ještě naše Gabča všechny překvapí, ale to už je spíš z kategorie pohádek a bájí…

Můj fér na tuto sázku mám maximálně někde na 1,35-1,4, už jen proto, že na 5 a více medailí je jen trochu vyšší kurz, a to 1,85, což mě připadá jako správná lajna. Na posledních třech olympiádách jsme získali vždy 4 a více medailí, věřím, že to zvládneme opět. Já jsem si kurz mírně zvednul nasbíranými body, vidím to jako vhodnou příležitost, kdy je využít.