Brno-Olomouc | Extraliga, Česko

Autor: kosecek
ROI 4.26 Zisk 73.33 Počet tipů 658


Brno-Olomouc | Extraliga, Česko | Hokej

Datum zápasu 7.1.2018 15:00
Kurz 2.38
Vklad 2
Sázková kancelář Synottip - nepoužívat
Tip počet gólů domácí - Brno tt over 3,5

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

    vs  

Brno-Olomouc tip Brno vstřelí 4 a více branek

Souboj sousedů v tabulce,bodový rozdíl není velký,takže by to mohlo svádět,že se bude hrát vyrovnaný zápas.

Jenže Kometa poslední zápasy se dostala do pohody,5 výher v řadě a to i proti soupeřům,kteří jsou v tabulce před ní. S Plzní to bylo v pátek až na nájezdy,ale herně soupeře převyšovala.

Mora všechny odborníky překvapuje nejen svým umístěním,ale i předvedeným hokejem. Přiznám se,že ani já oddaný fans,jsem nevěřil,že budeme držet pozici zaručující přímí postup a to i s náskokem. Jenže poslední zápasy Olomouc postihla velká marodka v obraně. První se zranil Škůrek,poté vypadl starší Galvas,Vyrůbalík a Houdek. Ten sice poslední dva zápasy nastoupil(hraje ale pod injekcemi),ale vypadl zase Ondrušek. Do toho mladý Galvas v Americe s U20. Viděl jsem všechny naše zápasy a hra obrany je děsná. V Třinci se domácí porazili sami,Sparta už nám lekci z produktivity dala. I Pardubice měli dost šancí,ale pak na ofenzivu od půlky zápasu úplně zrezignovali a bránili náskok. V pátek s Bolkou to bylo směrem dozadu opět katastrofa(nejvíc hoří Dujsík),ale bylo vidět,že přijel soupeř,který si vůbec nevěří,jinak nám toho bůra nadělil taky. Samozřejmě Braňo Konrád chytá perfektně,ale ta obrana mu moc nepomůže...

Sumasumárum já od dnešního zápasu moc nečekám,Kometa v pohodě,Olomouc sice taky,ale kalvárie v obraně je velká. Při první návštěvě Ronda jsme dostali bůra(5:0),snad to bude dnes lepší a vyhrajeme 6:4 :-)