Philadelphia - Boston | NBA, USA

Autor: Laposa
ROI 4.35 Zisk 352.61 Počet tipů 2657


Philadelphia - Boston | NBA, USA | Basketbal

Datum zápasu 11.1.2018 21:00
Kurz 1.82
Vklad 4
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip počet bodů hráče (vč. prodloužení) - Irving 24,5+

Popis tipu

Na tenhle zápas se těším už 2 dny a přesně jsem věděl, že zahraji tyto dva střelce.

Z Bostonu to nebude nikdo jiný než rozehravač Irving. Ten je jejich největší útočná zbraň a dnes to bude mít Boston hodně těžké a v takových zápasech to právě bere Irving hodně na sebe.

Philadelphia měla chvilku horší období a propadla se až na 9. nebo 10. místo ve Východní konferenci, nicméně teď chytli zase formu, když z posledních 6 zápasů mají 5 výher (4 po sobě a jen jedna porážka s Portlandem o 4 body). Philadelphia porazila San Antonio nebo naposledy naprosto jasně vyhrála nad Detroitem, forma prostě je výborná.

Irving měl minulý měsíc vynikající, průměr 26,7 bodů. Tento měsíc zatím jen 3 zápasy a dal méně bodů, ale alespoň máme takovou hranici jakou máme. Doma s Clevelandem vyhráli v pohodě a tam se do toho moc netlačil, následně s Minnesotou, která se teď dost zlepšila v obraně a naposledy s Brooklynem, kde padlo jen 172 bodů, ale tady už Irving 22 bodů což není tak špatné.

Letos už 2 vzájemné zápasy, poprvé dal 21 bodů, ale to byl teprve třetí zápas v sezoně a Irving si musel zvyknout na nový tým. Podruhé už lehce 36 bodů.

            

A na závěr bych napsal, že tato hra bude mimo Ameriku, konkrétně v Londýně a mohlo by padat více bodů, loni takový zápas odehrál Denver s Indianou a Denver vyhrál 140:112, Boston samozřejmě hraje spíš do obrany, ale naopak Philadelphia chytla formu a hrají velmi rychlé tempo, takže Boston budou mít velké problémy.