Tsurenko - Buzarnescu | WTA Hobart

Autor: Laposa
ROI 4.35 Zisk 352.61 Počet tipů 2657


Tsurenko - Buzarnescu | WTA Hobart | Tenis

Datum zápasu 12.1.2018 09:05
Kurz 1.73
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip Zápas - Tsurenko

Popis tipu

Buzarnescu se asi nejvíce zlepšila od loňské sezony, přitom má už 29 let a ještě loni to byla ITF hráčka, samozřejmě teď je na tom lépe, ale proti Tsurenko to bude mít hodně těžké, ta je pro mě daleko lepší hráčka. Buzarnescu na prvním turnaji začala dobře proti Sharapove, kdy vedla 3:1, od té doby ale neuhrála ani gem! Tady je sice v semifinále, ale los slušný, první kolo Cornet, která už nehraje tak dobře, druhé kolo Friedsam, která se vrací po zranění a v čtvrtfinále Riske, která hrála loni hrozně, letos teda sebrala set Sharapove a tady porazila Siniakovou, ale ta měla náročný program a přesun z Číny do Australie.

Tsurenko se musí hrát když chytne formu a tu teď má. Když ji nemá tak má i velké problémy na servisu a dokáže prohrát i se slabší soupeřkou. Minulý týden jsem ji však viděl s Barty a moc se mi líbila. Poměrně solidní servis, dala i 5 es (oproti Barty jen 2) a v mezihře hrála agresivně a jasně ji přehrála. Druhý zápas prohra s Kanepi, ale ta se vrací taktéž do bývalé formy. No a potom tady porazila Babos 7:6 6:2 (na vyhrané fiftýny z returnu ji přehrála 44:23, takže jasná převaha), dále jasně porazila i Putintsevu 6:3 6:2, kdy s Yuliou prohrála předchozí 2 vzájemné zápasy a to docela jasně a včera zdemolovala i Sabalenku 2x 6:1 a dle stats opět jasně lepší, dala 7 es a na vyhrané fiftýny z returnu 35:10.

Buzarnescu nehraje špatně, ale Tsurenko má formu na kterou by neměla stačit, kort když se jedná o semifinále. Tsurenko podmínky v Austrailii sedí, z loňska zde obhájila semifinále, do kterého loni nenastoupila, letos by měla hrát o titul, předpokládám s Mertens.