Charlotte - Washington | NBA, USA

Autor: Laposa - již zde nepůsobí
ROI 0 Zisk 0 Počet tipů 0


Charlotte - Washington | NBA, USA | Basketbal

Datum zápasu 18.1.2018 01:00
Kurz 1.7
Vklad 4
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip počet bodů hráče (vč. prodloužení) - Walker 20,5+

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Tady si velmi rád zahraji Kembu Walkera. Toho sázím velmi rád do overu, zvlášť když hrají doma, kde je lepší a v zápase kde by to mělo být vyrovnané, ale také padnout hodně bodů.

Začnu ale hranicí, ta je 20,5, přitom dnes by měla být spíše 22,5, přinejmenším 21,5. Letos má Kemba průměr 21,7 bodů, ale doma z 23 zápasů má průměr 22,5 bodů. Tento měsíc pak taky z 6 zápasů průměr 22,2 bodů, přitom 5x dal alespoň 19 bodů a jednou dal jen 12, ale tam se ani nedivím, protože Charlotte vyhrálo hodně jasně se Sacramentem a Kemba měl hodně podprůměr střel.

A pak je tu Washington. O něm jsem se zmiňoval posledně. Sice Wall není špatný obránce, ale tady je nejdůležitější, že právě John Wall se konečně hodně chytil v útoku a tak poslední zápasy hraje Washington rychlejší tempo a mají slabší obranu, takže padá více bodů a to je pro Walkera určitě příznivé.

          

Letos už jeden vzájemný a ve Washingtonu dal 24 bodů. Věřím, že to bude s Washingtonem zase padat, každý tým by měl jít přes 100 bodů a Walker určitě přes 20.