rally WRC | WRC (World Rally Cars)

Autor: beny74
ROI 0 Zisk 0 Počet tipů


rally WRC | WRC (World Rally Cars) | Ostatní

Datum zápasu 25.1.2018 21:43
Kurz 3.3
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip WRC 2018 - mistr světa Neuville

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

Nabídka sázkovek na rally je čím dál slabší, brzo už nebude vůbec co hrát.

Už loni na konci sezóny jsem psal, že mistrem se stal Ogier, ale ne proto, že byl nejrychlejší, ale nejspolehlivější. Tím nejrychlejším, který vyhrál nejvíce erzet a soutěží, byl Belgičan Thierry Neuville. Bohužel, nezvládl to v hlavě a čtyřikrát nedojel, takže dosáhl pouze na pozici vícemistra.

Myslím, že by se letos měl poučit a když to nebude potřeba, tak trošku ubrat a na konci sezóny by se mohl radovat on. Sice přes zimu došlo k nějakým změnám, do týmu Hyundai přibyl další kohout Mikkelsen, Tanak přestoupil do Toyoty a určitě Citroen po loňském fiasku zamakal na autě, ale jak už naznačil dnešní shakedown v Monte Carlu, Hyundai opět bude na špici. V první pětce se umístili všechny 3 vozy Hyundai, přičemž Neuville byl z celého startovního pole nejrychlejší.

Na loňském Monte Neuville kraloval do té doby, než částečně svou chybou a částečně díky smůle vylomil kolo. Má na to, aby to zopakoval z úspěšnějším výsledkem. Ford Seba Ogiera ve výkonnosti malinko ztrácel, titul uhrál díky trpělivosti a zkušenostem. A i když se do týmu M-Sport více zapojuje Ford, mám obavu, že to letos na Hyundai stačit nebude. A i v Monte Carlu navzdory čtyřem vítězstvím po sobě více věřím Belgičanovi, za jednotku hraju i jeho celkové vítězství na této soutěži.

mistr světa u tipáče, zbytek Maxitip