vláda | politika

Autor: beny74
ROI 0 Zisk 0 Počet tipů


vláda | politika | Ostatní

Datum zápasu 1.4.2018 22:00
Kurz 1.7
Vklad 4
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip bude v ČR vláda s důvěrou 1.6.2018 v 23:00:00 - ano

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

 

Hned na úvod upozorňuju, že se jedná o dlouhodobý tip a zkrátil jsem termín, do kdy bude viset v tipech, protože v dubnu už bude všechno dál a tato sázka pravděpodobně ani nebude v nabídce. Každopádně datum, ke kterému je směřována, je 1.6.2018 a k tomu 23:00:00.

 

Trochu se u Tipáče pohly kurzy a termíny a teď už je to slušně hratelné.

 

S novou vládou to momentálně vypadá, jako by situace zamrzla. Myslím, že je to jenom zdání, ono se hlavně čeká na sjezd socdemáků, kteří mají volit nového předsedu. No a protože ti (i přes katastrofální preference) nechcou žádné velké změny a hlavně se držet korýtek, proslýchá se, že největší favorit na předsedu Hamáček už je nějakým způsobem domluvený na podpoře vlády, buď přímo účastí ve vládě nebo aspoň tichou podporou. A pak už se někdo přidá, ať komanči, nebo někdo jiný. No a kdyby socani přece jen nekývli, on ten strašák předčasných voleb donutí i ostatní vylézt z těch zákopů, třeba i Bureš ustoupí a nebude premiérovat.

 

První hlasování o důvěře proběhlo cca měsíc po jmenování vlády. Když budeme počítat stejnou lhůtu, jsou tu 2 a půl měsíce na vyjednávání a potom 1 měsíc navíc, do kdy musí být vláda schválena. Věřím, že času je spousta a k nějaké dohodě dojde.