Zvolen : Liptovský Mikuláš | U20 Extraliga, Playoff, Slovensko

Autor: bombarder
ROI -0.41 Zisk -0.74 Počet tipů 72


Zvolen : Liptovský Mikuláš | U20 Extraliga, Playoff, Slovensko | Hokej

Datum zápasu 21.2.2018 17:00
Kurz 2.15
Vklad 3
Sázková kancelář BET365
Tip domáci hcp -1,5 - hdc -1,5

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

Štart 17:00

Súboj o baráž a hlavne o udržanie v extralige juniorov.

Včera domáci hrali parádny, rýchli, kombinačný hokej a hlavne boli efektívny. Hosťujúceho bránkara za 6 minút prekonali 3 krát a išiel dole. Náhradník Kozel síce má iba 16 rokov ale zachytal taký priemer dneska očakávam, že začne od začiatku v bráne.

Hostia boli včera písaný na stávkových ako favorit skrz postavenie po základnej časti. Na ľade to ale tak nevypadalo puky im odskakovali, nešli im presilovky a hlavne v prvej tretine dostali zo všetkého gól.

Poďme ku zostavám.

Zvolen- dneska niečo podobné ako včera do brány Bielik včera obstál v pohode. Z áčka znovu posilnený o Marcineka a Zeleňáka + dneska po zranení nastúpi aj Kelemen čiže veľmi silné posily všetci traja boli členmi U20 na MS. Nebude chýbať ani Halama, Ondris, Stena, Trnka,Iždinský(včera 2+2) jednoducho vo Zvolene si nedokážu predstaviť žeby ich juniorka mala padnúť z extraligy. Veľmi silný bude hlavne prvý útok Marcinek-Ondris-Kelemen

Liptovský- už podľa včerajšieho výsledku je jasné že najväčšia slabina je v bráne ani Bátory ani Kozel nemajú žiadne veľké čísla..ich zostava nieje až tak zlá majú v nej top hráča v bodovaní Žiaka (31g+44a) ďalej z u20 majú Vybírala, v tretej formácií hrá Nechaj (32g + 30a), v obrane asi jediné meno Nemec (9g+15a) jedine títo 4hráči sú k spomenutiu.

Dneska si myslím že nepadne toľko gólov ako včera ale verím že domáci si to nenechajú doma a opäť zvíťazia väčším rozdielom. Ak niekto tak betko čistá 1tka v kurze 1,90