Zenit - Celtic | Evropská liga

Autor: GGBridge


Zenit - Celtic | Evropská liga | Fotbal

Datum zápasu 22.2.2018 19:00
Kurz 1.91
Vklad 3
Sázková kancelář PINNACLE
Tip under 2,5 - under 2,5

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

První zápas ukázal velkou bolest, a sice fakt, že Zenit ještě nehrál soutěžní zápas a dostane se k němu až příští víkend. Zápas na Celticu bych se nebál označit jako propadák, směrem dopředu bída a dozadu rozhodla jedna chyba čtvrt hodiny před koncem. Celtic splnil to, s čímž do utkání šel a sice hlavně neinkasovat a moci jet do Ruska s taktikou betonu, pod Rodgersem takhle budou muset hrát, protože kvalitou nemají na to, aby hráli se Zenitem přestřelku. Zápas byl hodně nervózní, tvrdý a obdobně to očekávám i dnes.

Zenit navíc už není ten Zenit, který by třeba měl na výhru v celé EL. Jako jasně, pořád je tam kvalita, kolonie Argentinců a z Ruska Kokorin a spol. ale celkově už na mě nepůsobí tak silně jako za doby Witsela, Hulka atd. Ani v lize už nekralují, Lokomotiv jim dává na frak a Mancici podle mě nedostává z týmu maximum.

Pokud vyjdu z prvního zápasu, tak Zenit se musí zlepšit o 200% aby měl šanci, ale jak říkám, nerozehrannost byla dost vidět a nejsem si jistý, že tohle je Zenit, který by měl na to soupeře rozbíjet na počkání, jako tomu bývalo dřív. Celtic je zkušený tým, budou bojovat hlavně vzadu, to je jasné, navíc ten první duel ukočírovali dobře. Čekám spíše fyzický boj než fotbal, pro domácí dost možná s hořkým koncem. Od Celticu gól dneska asi nečekám, ani Zenit se za případného vedení zase nemůže hnát dopředu, ta pohárová matematika je dost neúprosná. Podle mě hezké kurzy, čekal bych cca 1,70.