Maďarsko Ž-Nizozemí Ž | Světová liga-kvalifikace vodní pólo

Autor: Otak13
ROI -0.59 Zisk -5.99 Počet tipů 386


Maďarsko Ž-Nizozemí Ž | Světová liga-kvalifikace vodní pólo | Ostatní

Datum zápasu 27.2.2018 20:30
Kurz 1.75
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip Výhra domácích - 1

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

Čtvrtým kolem pokračuje kvalifikace Světové ligy žen ve vodním póle a já si zahraji souboj domácích Maďarek s týmem Nizozemí. Jedná se o odvetný zápas, ten první listopadový jsem sem také dával, Holanďanky doma vyhrály 7:6, ale to měly Maďarky celkem podstatné absence. Dnes tedy odvety, Maďarky doma, kde jsou velmi silné a hlavně dnes to nejlepší co mají k dispozici. Můj fair je 1.65.

 

Maďarsko- nedávno také absolvovalo Evropský pohár, kde rovněž nebylo komplet a přesto zahrálo velmi dobře a připsalo si třeba skalp silných Italek. Dnes trenér Attila bude mít k dispozici brankářskou jedničku Gangl, Parkes, Kesztelyi a Csabai-ty všechny v Evropském poháru a i naposledy v Holandsku chyběly. Je si vědom, že případná výhra už de facto zajistí Maďarkám postup a dnes neberou nic jiného než výhru. Bude opět plno a před svými čekám od domácích stoprocentní výkon.

 

Nizozemí- tady se mi bohužel nepodařilo zjistit přesnou sestavu, ale předpokládám, že bude z větší části stejná, co měly na Evropském poháru, takže vše se bude točit kolem Sevenich a Van der Sloot. Tam po povinných výhrách s Chorvatskem a Francií 2x remizovaly se Španělkami 8:8 a Ruskami 7:7. Holanďanky ale všeobecně na Maďarky moc neumí, jejich domácí výhra byla po hodně dlouhé době a dnes jim to Maďarky vrátí. Čekám výhru Maďarek aspoň o dva góly.