2AKO | Copa Libertadores, Mezinárodní klubové

Autor: camejko
ROI 9.03 Zisk 292.96 Počet tipů 1194


2AKO | Copa Libertadores, Mezinárodní klubové | Fotbal

Datum zápasu 14.3.2018 23:15
Kurz 2.09
Vklad 1
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip 1x2 - Bolivar + The Strongest

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

Trošku s predstihom si zahrám jednu AKOvku, hoc som aktuálne ešte neriešil samozrejme absencie u hosťujúcich celkov. Pôjde o dva tímy z Bolívie, ktoré nastúpia v Copa Libertadores a presne oba tímy sú práve z mesta La Paz, ktoré je vysokohorské (3700) a to bude problém pre hostí.

Bolivar privíta Colo - Colo. Bolivar patrí k top tímom v lige, naposledy nechal téner oddychovať komplet všetky ich domáce hviezdy práve na tento duel. Ak sa pozrieme na históriu zápasov Bolivaru v tejto súťaži je nám jasné, že tím od roku 2012 doma neprehral, a to hral proti tímom ako Santos, Sao Paulo, Flamengo a podobne silne tímy. Colo Colo je zástupca z Čile, kde sa síce nachádzajú vysoké pohoria, ale ti nie sú obývané tak, aby sa tam hral futbal. Väčšinou sú tímy z prímorskej oblasti resp. zo Santiaga De Chile. Zoznam hráčov je pestrý. Dosť hráčov z Argentíny, ktorí pôsobili v Boce, resp. zopár Chilanov, ktorí hrali v Taliansku, Brazílií a podobne. Aj ten vekový priemer sa mi nepáči a bude to veľká zátaž pre hráčov, kvalitu uričte majú, ale tu ich podnebie ľahko dobehne už v prvých 25 min.

The Strongest podobne, ako Bolivar neprehralo doma dlhú dobu. Konkrétne od roku 2013. Porazil tímy, ako Sao Paulo, Santos, Emelec a podobne, čo sú určie kvalitné tímy. Aj tréner na posledné kolo dal šancu lavičke a hviezdy si oddýchli. Súperom bude tím z prímorského Montevidea Penarol. Tento tím vonku za posledných 15 rokov v tejto súťaži vyhral len jeden duel a to v roku 2004 dokonca prehral aj s dnešným súperom. V tíme sú prevažne hráči z Uruguaja a skúsenosti relatívne minimálne s touto výškou.

Do zreteľa si stačí zobrať posledné zápasy, ktoré sa hrali nedávno v Bolivií v súťaži Copa Sudamericana/Libertadores. Wilstermann vyhral 4-0 s Vasco de Gamma a 1-1 San Jose Oruro s El Nacional, ale tu tím musel vyhrať o viac gólov a hra bola v závere otvorená. Tipy volím len na základe nadmorskej výšky, ktorá hra hlavnú úlohu, pričom obe domáce celky sú top tímami v krajine.