Frankfurt Lowen- Kassel Huskies | DEL 2

Autor: Adamco
ROI 0.92 Zisk 3.15 Počet tipů 133


Frankfurt Lowen- Kassel Huskies | DEL 2 | Hokej

Datum zápasu 13.3.2018 19:30
Kurz 3.08
Vklad 2
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip 2 výhra hostů - 2 výhra hostí

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

Myslím že viac hore to už nepojde, od rána sa kurzy na hostí posunuli o o nejaké 2 desatinky čo je pre mna už veľa , a istú hodnotu tam určite vidím.

Ide o zápas playoff, 3. so 6. tímom v ZČ, kde má lapšiu východiskovú pozíciu domáci Frankfurt , ktorý sa može stať prvým tímom ktorý obháji titul v DEL 2, čo he určite velke lakadlo, a tomu sa budu snažiť prisposobit i ich herné výkony, ale je to playoff, čo sa dá hodnotiť ako uplne iná súťaž, a hlavne dolezitým faktorom bude načasovanie formy.

Domáci postúpili z 3. miesta, najlepši utok v lige ale treba povedat ze dozadu je to o dost horšie , kde maju 2. najhoršie čísla z prvej 10., a hlavne lazaret v bráne, dlhodobo zranení Jaeger, ktorý sa vrátil ale tie výkony , no , mal dlhý výpadok, zranila sa 2. a vedenie sa rozhodlo priniesť mladého fína , ktorého čísla su nemasné neslané, 3,3 g na zápas a 89 percentná uspešnosť. Ešte koncom Januára doniesli 2 hráčov z Krefeldu, rýchleho krídelníka, a beka (ktorý ale pravidelne pendluje medzi najvyššou ligou a DEL 2) A navyše prebehol transfer práve medzi Kasselom a domácim celkom , kde do Kasselu šiel GRon skúsený zamorský hráč (AHL), a do Frankfurtu Mladučký Koziol, Gron bol jeden z pilierov Frankfurtu kde sa dokázal v 39 zapasoch presadit hned 21 krat.

A teraz k hosťom. tí vyzbrojili na playoff velmi slusne , ono treba povedat že Frankfurt je ich velkým katom kde ich vyradili z playoff 4-0 , ale rok predtým kde *Kassel vyhral celú ligu , to bol práve Kassel ktorý porazil Frankfurt 4-0 na záapasy, je to aj duel posledných 2 víťazov, teda velký šláger 1. kola playoff, treba povedať že ani jeden tím nemal nejaký ohromný finiš ZC. A teraz k posilneniu hostí, vedenie donieslo aj s Gronom hned 4 zámorských hráčov , čo sa ukazuje ako dobrá cesta pre tím , kedže v produktivite kraluju práve zamorskí hráči 5 hráčov na čele tímovej supisky.

v Sezóne sa stretli 4 krát a hned 3 krát odchadzali uspesnejsi hraci Kasselu (2 krát v overtime) i to dokazuje vyrovnanosť týchto tímov, ale ako som uz spominal playoff je iná sutaž, Kassel so solídnymi posilami (najma Gron práve z Frankfurtu), Kurzy stupaju podla mna až zbytočne vysoko, a taktiež skúsim za drobak Kassel a 5,5 +, ofenzívne chutky su na oboch stranach + ked pripocitam nefungujucu defenz domacich , určite sa niečo podobne da zahrat. (@4,47)