NBA | NBA, USA

Autor: Laposa
ROI 3.63 Zisk 302.95 Počet tipů 2736


NBA | NBA, USA | Basketbal

Datum zápasu 13.3.2018 23:59
Kurz 10
Vklad 1
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip Vítěz Centrální divize - Milwaukee vítěz Centrální divize

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

Jedna delší sázka (měsíc) na vítěze Centrální divize, kde vidím hodnotu na Milwaukee. Jsou 3 kandidáti. Největší je Cleveland (1,41), dále Indiana (3,25) a Milwaukee.

Situace je taková: Vede Indiana, která má odehraných 67 zápasů a 39 výher. Cleveland odehrál 66 zápasů a má 37 výher a Indiana má odehráno 67 zápasů a má 36 výher.

Indiana má nejtěžší program, z 15 zápasů bude hrát 9x venku a 9x proti týmům co bojují o PO, venku nejsou tak jistí, naposledy dokázali vyhrát v Bostonu ale tam měli i štěstí, protože nehrál Horford a Brown a v zápase se zranil Irving. Mají tak 5 lehčích zápasů které by měli vyhrát (ale nikde neni napsané že je všechny zvládnou) a z těch 10 těžších zápasů (7x venku) podle mě budou rádi za bilanci 4/10 takže maximálně u nich vidím celkově 48 výher, ale mohla by tam být i o jednu méně, už dnes s Phialdelphii očekávám první porážku (večer k tomu něco budu psát).

Cleveland má z 16 zápasů jen 8 týmů co bojují o PO (a také jen 3x venku), ale u nich nikdy nevíte a můžou prohrát i s daleko slabšími soupeři, navíc teďka je u nich i marodka. Z posledních 10 zápasů taky bilance jen 4/6 a tak bych se nedivil kdyby z těch 16 zápasů vyhráli maximálně 11x a tak by se dostali taktéž na 48 výher.

Milwaukee sice ztrácí 3 výhry, ale zase má nejlehčí los. Z 15 zápasů hrají jen 6x s týmy co bojují o PO (samozřejmě tam mají ještě 2 týmy výborné, Golden State a Boston, ale těm už pravděpodobně o nic nepůjde, protože GS ztrácí na Houston 2 výhry na první místo a v době zápasu podle mě bude rozhodnuto, že už první místo vzdají a Boston to samé, aktuálně ztrácí 4 výhry na Toronto v boji o 1. místo - samozřejmě se ale nemůže počítat jako 2 výhry).

 

Už včera jsem chtěl zahrát tuto sázku, kdy byl taky kurz 10, ale nějak jsem na to zapomněl, ale alespoň v noci Milwaukee jasně vyhrálo v Memphisu (ti jsou sice marní, ale i tak). Hodně důležitý bude i vzájený zápas v Clevelandu, ale tam by mohli být dobře naladěni, protože jasně vyhráli dnes v noci a teď budou mít další 2 lehčí soupeře, takže počítám s 2 výhry a prostě poté musí i s Clevelandem vyhrát.

Co se týká dálších týmů co bojují o PO, mají tam 2x Clippers, ti hrají slušně, ale tam by mohlo Milwaukee taky urvat 2 výhry, protože poprvé to bude pro Clippers b2b zápas venku a podruhé sice doma, ale 5-tý zápas z 7 dní (nebo taky 4. zápas za 6. dní) a to hned čeká další den zápas v Phoenixu.

Pak budou mít ještě doma San Antonio, kteří mají letos venku jen 14 výher a 22 porážek na to moc zvyklí nejsme. Zápas v Denveru, který bude hodně těžký a pak ještě poslední zápas v Philadelphii, což taky nebude tak lehké, ale ne nereálné.

 

Takže s trochou štěstí Milwaukee může z posledních 15 zápasů dosáhnout až na 12 výher, což by dělalo 49 výher (nebo těch 48 by mohlo taky stačit), kurz 10 proto beru.