Besiktas - Bayern | Liga mistrů - Mezinárodní klubové

Autor: BurukOkan
ROI 5.95 Zisk 37.48 Počet tipů 231


Besiktas - Bayern | Liga mistrů - Mezinárodní klubové | Fotbal

Datum zápasu 14.3.2018 18:00
Kurz 2.45
Vklad 2
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip over/under - Besiktas under 1,5 žk

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

 

Dnes mě zaujal duel osmifinále LM mezi Besiktasem a Bayernem. První utkání skončilo jednoznačně 5:0, takže o postupujícím není pochyb.

 

Podle mého názoru se tedy druhé utkání odehraje víc v klidu, přece jen není žádný výrazný tlak na výsledek. A to by mělo nahrávat tomu, aby nepadalo nějak extra moc karet.

 

Dalším důvodem pro málo karet je anglický sudí Michael Oliver, který v mezinárodních utkáních uděluje 3,2 žk na zápas, což není nijak závratné číslo.

 

Navíc je z mého pohledu dobře, že do utkání v barvách tureckého týmu dnes nezasáhnou vykartovaní Balkánci Vida s Tošičem ani neřízená střela Pepe.

 

Pro oba týmy upřímně nejde už o nějak extrémně důležité utkání, čímž neříkám, že se nebude hrát naplno, ale přece jenom hráči budou víc dbát na své zdraví a navíc by se hráči mohli vyvarovat žlutých za taktické fauly.

 

Já volím sázku na to, že Besiktas dostane maximálně 1 žk. Jde samozřejmě o riskantní sázku, ale kurz bych viděl níž, takže do tohoto betu obětuju 2 jednotky.

 

Na závěr jedna statistika karet Besiktase v tomto ročníku LM – 2x 4 žk, 1x 3 žk, 3x 2 žk a jednou 1 žk. Není to úplně směrodatné, protože každé utkání bylo vypjatější než asi bude to dnešní, ale i tak mi přijde, že na turecký mančaft těch karet nedostávají zas až tolik.

 

Případně se dají zahrát jistější sázky jako celkový under 3,5 nebo under 2,5 na Besiktas s kurzy 1,6. GL