Maďarsko-Nizozemí | Světová liga-kvalifikace vodní pólo

Autor: Otak13
ROI 0.18 Zisk 1.89 Počet tipů 400


Maďarsko-Nizozemí | Světová liga-kvalifikace vodní pólo | Ostatní

Datum zápasu 20.3.2018 18:30
Kurz 1.85
Vklad 2
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip hcp +8,5g Nizozemí - hcp +8,5g Nizozemí

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Zahraji siMaďarsko i druhý dnešní zápas kvalifikace a to mezi Maďarskem a Holandskem. Tady je favorit jasný, ale hcp je podle mě vysoký, já mám fair 7,5g. Domácí tu mají nějaké absence, za ně nováčky a Nizozemí neodehrálo špatné zápasy v nedávné kvalifikaci Evropského poháru.

 

Maďarsko – v domácím prostředí vyhraje, ale stejně jako u Srbů, nemá tady domácí trenér Märcz Tamás úplně všechny hráče základu. Oproti minulému zápasu a nebo té kvalifikace EC mu dnes bude chybět střelec Vámos, Angyal, Janšík D. A Salamon. NA poslední chvíli se mu zranil ještě Nemeth, takže byl nucen povolat nováčka Sedlmayera. Maďarsko také ladí ideální sestavu na ME, takže trenér bude točit hráče. Potřebují dnes vyhrát před závěrečným duelem o první místo ve Španělsku, ale nečekám od nich, že by soupeře přejeli o devět a víc. I ty poslední výsledky na Euro cupu ukázaly, že jejich forma není nanejvyšším stupni. S Francií výhry o tři, s Rumunama o čtyři góly, pouze slabou Gruzii jasně přehráli.

 

 

Nizozemí – je poslední bez bodu ze tří utkání. Trenér přivezl to nejlepší co má k dispozici, cybí akorát Wilkenhorst, zase je zpátky ale brankařská dvojka Koff. Kádr Holanďanů hraje v této sestavě dlouhodobě, na EC dostali v úvodu da náklady 4:16 od Chorvatů a 7:15 od srbů, ty ale zde byly v nejlepší sestavě a momentálně je mám za daleko lepší týmy než Maďarsko. Poslední zápas hráli Holanďané s výtečným Řeckem velmi dobře a po boji prohráli pouze 7:9. Já v jejich hře vidím určité zlepšíní, jsou dnes full, pokud se nepodělají neměli by dostat od oslabených domácích nějakou dardu.