Pisek - Havlickuv Brod | Ostatní

Autor: radim- již zde nepůsobí
ROI 2.51 Zisk 63.39 Počet tipů 1041


Pisek - Havlickuv Brod | Ostatní | Hokej

Datum zápasu 28.11.2012 18:00
Kurz 2
Vklad 2
Sázková kancelář FORTUNA CZ/SK
Tip Ostatní - hoste

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu


ObrazekPisek - ObrazekHavlickuv Brod

Hlavni duvod pro mě proc tohle zkusit je situace v brodskem klubu.Tym od majitele klubu dostal jasně najevo ze jejich hra se mu nelibi,přimo dokonce dostali ultimatum ze pokud do konce prosince rapidně nezlepsi hru, i vysledky budou provedeny velke hracske změny(o finacnich trestech se nemluvi ale předpokladam ze ty taky uz padly).neni to zadna kachna zprava byla potvrzena.Brod na zacatku listopadu vyměnil trenera, a nyni proběhla i změna uvnitř tymu kdy byl novym kapitanem jmenovan brodak "motivatoru Endal.

Pokud ma Brod zacit vyhravat tak nemaji na to lepsiho soupeře, posledni Pisek sice vyhral posledni zapas v Berouně,ale jinak se jim celkově taky vubec nedaři.

Tahle situace by brod měla nakopnout a hnat za vyhrou,jinak i celkově ve vsech statistikach je brod před piskem..utok i obrana,přesilovky i oslabeni v tom je brod celkem jasně lepsi nez jeho soupeř.

Proti brodu ale hovoři jejich marodka kdy hlavně golman Dolejsi by měl chybět,dal pak produktivni utocnici Polodna,Kostourek a Třetina...na straně domacich jsou take nějake ztraty ale na jejich strankach nejsou vyjmenovany.