Nizozemí Ž-Rusko Ž | Světová liga-kvalifikace vodní pólo

Autor: Otak13
ROI 0.18 Zisk 1.89 Počet tipů 400


Nizozemí Ž-Rusko Ž | Světová liga-kvalifikace vodní pólo | Ostatní

Datum zápasu 27.3.2018 20:00
Kurz 1.85
Vklad 2
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip Počet golu - Under 17.5g

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

Dnes je předposlední kolo, jde do tuhého, vítěz se hodně přiblíží postupu do finále Světové ligy. Důležitost utkání tedy veliká, očekávám veliký boj a málo branek. Po nedávném Evropském poháru,který se hrál ve Španělsku nebudou mít oba celky tolik sil na rozdávání, já tady prostě moc branek neočekávám a proto hraji under.

 

Nizozemí- je na tom lépe, má šest bodů a pokud vyhrají postupují. Jejich hlavní přednost v této skupině je skvělá obrana a oproti Evropskému poháru je ještě posílí brankařská jednička Laura Aarts. Holanďanky na nedávném poháru odehráli tři vyrovnaná utkání, nejprve porazili Itálii 8:6, poté v semifinále prohra 6:8 s Řeckem a o třetí se Španělskem 3:9. Kádr až na Aarts je tady totožný, takže holky budou hrát již čtvrtý zápas během týdne.

 

Rusko – je ve skupině poslední a aby mělo ještě šanci na postup musí dnes vyhrát, nejlépe za tři body. Ruskám se vyvedl Evropský pohár, když po výhrách ve čtvrtfinále 11:9 s Maďarskem a v semifinále 9:8 se Španělskem postoupily do sobotního finále, kde po boji prohrály s Řeckem 8:9 a bylo vidět, že jim docházeli síly. Rusky mají v týmu dvě třicátnice a třeba nejlepší hráčka Prokofyeva nevylezla skoro z vody jakou měla minutáž.

 

 

Náročný program obou týmů, důležitost tohoto zápasu mě vede zahrát under. Poslední dvě vzájemná střetnutí skončila z pohledu Nizozemí vždy underem 7:7 a 6:9, dnes ho čekám do třetice.