Švédsko - Lotyšsko | Futsal - přátelské utkání

Autor: BurukOkan
ROI 5.95 Zisk 37.48 Počet tipů 231


Švédsko - Lotyšsko | Futsal - přátelské utkání | Ostatní

Datum zápasu 2.4.2018 14:30
Kurz 2.62
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip Zápas - výhra Lotyšska

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

Ve Švédsku hrají futsalové reprezentace své přáteláky. Ženy si včera odbyly premiéru proti českému týmu a muži hráli proti Lotyšsku. Dnes jsou na programu odvety.

Švédsko je tým, kde futsal nemá žádnou velkou tradici a je to vidět i na výsledcích. Postupu na nějaký šampionát jsou na míle vzdáleni a to se asi jen tak měnit nebude. V současné nominaci navíc je hodně nováčků a chybí zkušení hráči. Včera ještě tolik příležitostí nedostali, ale to se dnes změní. Navíc by dnes měl chytat i druhý golman, v přátelácích není zvykem, aby vše odchytal jeden golman.

Včera Švédi dotáhli zápas do vítězného konce, i když v utkání nebyli lepším týmem. Rozhodli brankami ze standardek, přičemž se ale nejednalo o žádné extra nacvičené akce, ale spíš šlo o tečované střely a v jednom případě o obrovskou chybu defenzivy. Jinak Švédům dost chybí futsalové návyky, hrají spíš fotbal v hale. Na hráčích bylo vidět, že spíš trénují fotbal.

Lotyšsko je tým, který v poslední době trošku stagnuje a dobrá generace hráčů začíná stárnout. Nicméně určitá kvalita tam je, většina hráčů je z týmu Nikars Riga, který celkem pravidelně postupuje mezi 16 nejlepších týmů Evropy a navíc každý rok hraje i Jeremenko Cup proti ruským týmům a Kairatu, takže čelí kvalitě, s jakou se Švédi prostě nemohou pravidelně setkávat. Lotyšsko je naprostý opak Švédska, hráči tu jsou naopak velmi navyklí hrát futsal, na můj vkus hrají tedy velmi pomalu, ale i tak je kvalita větší než u Švédů a 2 prohry by prostě byly ostudou. Navíc včera nenastoupil kapitán Jerofjevs ani nejlepší hráč týmu Sens a oba hráči by dnes měli být hodně znát.

Už včera Lotyši rozhodně nebyli horší, dnes navíc nastoupí v lepší sestavě, pro mě jsou mírným favoritem. Fair 2,1, GL.