Aue-Bietigheim | Německo 2.Bundesliga

Autor: Otak13
ROI 0.18 Zisk 1.89 Počet tipů 400


Aue-Bietigheim | Německo 2.Bundesliga | Házená

Datum zápasu 13.4.2018 19:00
Kurz 1.83
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip Bietigheim hcp -2.5 - Bietigheim hcp -2,5g

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na sazkabet.cz

Popis tipu

 

Druhá Německá liga v házené nabízí ve svém 30. kole zajímavý souboj mezi týmy Aue a Bietigheimem. Já si v tomto utkání zahraji v hcp hosty, kteří mají v posledních kolech vynikající fazónu a tady by měli vypsaný hcp pokrýt.

 

Aue-oproti minulým ročníkům, kdy hráli v poklidném středu tabulky, se letos trápí a mají záchranářské starosti a budou mít co dělat, aby se zachránili. Důvod je jasný, před sezónou došlo k nějakým odchodům a příchodům, mančaft se pořád hledá a také  přišla zranění klíčových hráčů. Prozatím je z toho sestupové sedmnácté místo. Už pět kol čekají na výhru, nedaří se jim, i když je fakt, že poslední dva zápasy měli velmi těžké soupeře. Prohry s prvním Bergisherem(22:29) a třetím Lubeckem(24:28) zase nejsou ostudou. Dnes je čeká druhý tým  2.Bundesligy rozjetý Bietingheim a to podle mě není soupeř, na kterém by se měli chytit. Aue budou čekat důležitější zápasy s týmy také ohroženými sestupem a tady si prostě myslím, že jak se Bietingheim utrhne, domácí trenér spíš pošetří nedoléčené hráče a protočí celou sestavu.

 

Bietingheim – letos jede na postup a zatím drží na druhém postupovém místě šestibodový náskok před Lubeckem. Už osm kol neprohrál a venku dokonce naposledy ztratil koncem listopadu. Tým skvěle drží brankařská dvojice Ebner(skoro 35% úspěšnost) a Muller a hlavně jejich křídla Schäfer a Chorvat Marcec jsou k nezastavení. Hosté jsou nejlépe střílejícím celkem v soutěži, hrají rychle a efektivně. Já od nich dnes čekám potvrzení formy, ta kvalita je prostě na jejich straně a věřím, že nic nepodcení. Stále nemají jistotu postupu. Doma přejeli Aue 41:19 což dnes neočekávám, ale min o 4-5 branek by v současné době vyhrát měli.