Zenit - Kalev | VTB Liga, muži, Mezinárodní

Autor: mahony1983
ROI 6.58 Zisk 162 Počet tipů 1044


Zenit - Kalev | VTB Liga, muži, Mezinárodní | Basketbal

Datum zápasu 16.4.2018 19:00
Kurz 1.95
Vklad 2
Sázková kancelář SBOBET
Tip polčas handicap - Zenit HT hcp -7.5

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

1. Zenit nemá nejakú oslnivú formu, prehral doma so Saratovom a tiež v Astane nedávno, ale naposledy doma zdolal Kubaň a od toho by sa mohol odraziť. Doma tradične silný tím a dnes proti súperovi, ktorému to vonku nejde a nejde ani celkovo. Hrajú o 3. miesto v tabuľke, motivácia teda veľká.

2. Kalev je už mimo playoff, sezónu si dohrajú ešte 2 zápasmi, majú teraz tri prehry v rade, i keď: treba povedať, že aj preto, lebo ich trápia zranenia: piati hráči boli mimo (naj strelec Biscoe, tiež Simmons, Sokk, Keedus a Arbet). Proti CSKA napr. hralo len 7 mužov, no prehrali len o -10, i keď na druhej strane CSKA rotovalo celú zostavu a nehrali naplno (nemuseli, keďže majú isté 1. miesto).

https://sport.postimees.ee/4471403/briscoe-noustus-homses-uhisliiga-mangus-valjakule-jooksma-sokk-samuti-rivis

podľa tohto článku Biscoe (21.7 ppg) je dnes späť, spolu s ním aj Sokk. Biscoe je síce naj strelcom tímu a hráčom, no niekedy to berie až príliš na seba, čož mu vyčítajú aj fans a tá chémia medzi spoluhráčmi viazne, navyše je po zranení. Tu ak si Zenit dá naňho pozor, tak Kalev je nahratý si myslím. Sokk podľa vlastných slov sa necíti ešte najlepšie, ale chce dnes pomôcť, takže Kalev bude točiť 9 mužov. Do úvahy treba zobrať aj to asi, že Kalev hral zápas pred 5 dňami so 7 hráčmi proti CSKA, dnes opäť len s 9, takže únava môže urobiť svoje po zápase s Moskovčanmi, Zenit by mal búšiť dnes od začiatku do nich svojim rýchlym tempom a pokúsiť sa rozhodnúť stretnutie do polčasu...