Philadelphia - Miami | NBA - playoff, USA

Autor: Laposa
ROI 3.8 Zisk 318.38 Počet tipů 2754


Philadelphia - Miami | NBA - playoff, USA | Basketbal

Datum zápasu 17.4.2018 02:00
Kurz 1.75
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip počet bodů hráče (vč. prodloužení) - Dragic 17,5-

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

Druhým střelcem do underu u Miami bude rozehrávač Dragic. Ten měl v poslední době problémy s kolenem a den před prvním zápase s Philou byl pochybný což většinou značí, že nebude, ale v den zápasu najednou zprávy, že hrát bude a potom i po zápase zprávy, že se Dragic cítí na 100%.

Ovšem v zápase byl asi nejhorším hráčem, v obraně slabý a v útoku má být za tahouna, ale on to není až tak kvalitní střelec a lepší obránci si ho prostě dokáží uhlídat. Takže s tím kolenem podle mě bude mít problémy a s Philou to bude mít hodně těžké.

Proti němu je Simmons, který brání rozehrávače velmi dobře, hlavně taky díky své výšce a oproti Dragicovi má o 17cm více. A nebo na něm byl i Robert Covington, další výborný obránce, takže Dravic to bude mít opravdu těžké. První zápas dal 15 bodů, hlavně díky podařeným trojkám, které měl 3/4 a také ještě TH 4/5, jenomže za 2 body to měl pouze 1/10! I v ZČ proti Phile nedával tolik, 2x easy under a jednou dal 18 a jednou 21.

              

Dragic si nebere většinou nějak přehnaně moc střel, když je dobře bráněn tak prostě nahraje na volnějšího hráče, i třeba předloni v první serii s Charlotte kdy se hrálo na 7 zápasů tak byl byl 5x easy under a jednou dal 18 a až úplně v posledním zápase dal 25. A i následně s Torontem se mu podařily první 2 zápasy, ale v dalších 5 zápasech by skončil 4x v underu. Navíc letos by mohl mít problémy s tím kolenem, takže under.