Golden State - San Antonio | NBA - playoff, USA

Autor: Laposa
ROI 3.73 Zisk 313.55 Počet tipů 2761


Golden State - San Antonio | NBA - playoff, USA | Basketbal

Datum zápasu 17.4.2018 04:30
Kurz 1.82
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip počet bodů hráče (vč. prodloužení) - Gay 12,5+

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

Jak jsem psal San Antonio se musí spoléhat na Aldridgeho, ale GS už ho loni eliminovali a letos první zápas znovu.

Na centru za GS začal McGee a ikdyž on nepatří mezi dobré obránce tak zrovna Aldridge má proti němu problém, když se ocitne jeden na jednoho tak musí Aldridge driblovat a to si McGee pohlídá + ho případně GS zdvojí a Aldridge tak musí vystřelit z těžké pozice a nebo to nahrát někomu jinému.

Ale tady je právě ten problém, že už tam není nějaký lepší střelec a tak se není čemu divit, že San Antonio s Goldenama nemají moc šanci. Ten druhý, který by se měl starat o body je Rudy Gay a já si ho dnes zahraji.

I loni když se zranil v prvním zápase Leonard tak další zápasy měl nejvíc střel právě hráč na pozici SF Simmons nebo z lavičky Anderson. Simmons je ale pryč a Anderson teď nevypadal první zápas vůbec dobře a taky hrál jen 11 minut a to v základu.

Rudy Gay začal druhý half v základu a ikdyž na něm byl nejvíc Green tak se stejně dokázal prosadit a měl prakticky nejvíc střel z týmu (společně s Aldridgem měli stejně 12 střel + 4TH) a taky dal nejvíce bodů ze všech 15, když proměnil 5 střel z toho 2 trojkové a přidal 3TH a to za 22 minut hry.

             

Věřím, že i dnes bude mít Gay někde kolem těch střel jako první zápas nebo třeba o něco víc, ve 4Q už myslím nikdo z S5 nehrál, protože jasně prohrávali, to třeba může být  i dnes, ale nemusí to být až tak jasné. Gay by měl dnes ukázat že je to především střelec, on má karierní průměr v NBA za 12 let téměř 18 bodů a tak by dneska těch 13 měl přidat.