Philadelphia - Miami | NBA - playoff, USA

Autor: Laposa
ROI 3.8 Zisk 318.38 Počet tipů 2754


Philadelphia - Miami | NBA - playoff, USA | Basketbal

Datum zápasu 17.4.2018 02:00
Kurz 1.82
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip počet bodů hráče (vč. prodloužení) - Whiteside 12,5-

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

Na první zápas byl zvědavý asi většina těch co se NBA věnují. Philadelphia zakončila ZČ 16ti výhrami v řadě, ale většina těch soupeřů byla slabá a teď přišlo PO, kde mají minimum zkušeností a oni to zvládli výborně.

V poločase sice Miami ještě vedlo o 4 body, ale nakonec prohráli o 27 bodů! Co jsem se díval na sestřih tak Miami nehrálo špatně, ale prostě Philadelphia zahrála parádně, hlavně Simmons co ten tam dělal a to je nováček. Za pár let bude hodně dobrý.

I zde si zahraji pár underů. První bude u centra Whitesideho z Miami. Ten dostával v průběhu sezony čím dál tím méně prostoru a s tím byl samozřejmě nespokojen, hrál kolem 22 minut poslední dobu, ovšem první zápas hrál pouze 12 minut (střelba 1/4 a dal 2 body) a pokud se Phile nevrátí Embiid tak pochybuju, že bude hrát nějak o moc víc v této serii.

A Embiid v dnešním zápase ještě určitě nebude. Phila hraje hodně rychle a Whiteside se prostě k těmto zápasům nehodí. Navíc z lavičky Olynyk zahrál parádně, dal 26 bodů, při střelbě 9/13, z toho trojky 4/5 a 4/7TH a byl nejlepším hráčem.

             

Whitesidemu moc nevěřím, první zápas byl hrozný a Phila je teď rozjetá a Olynyk bude hrát určitě zase dost minut na úkor právě Whitesideho. Možná dostane o nějakou tu minutku víc, ale o moc to podle mě nebude a očekávám opět under.