Golden State - San Antonio | NBA - playoff, USA

Autor: Laposa
ROI 3.8 Zisk 318.38 Počet tipů 2754


Golden State - San Antonio | NBA - playoff, USA | Basketbal

Datum zápasu 17.4.2018 04:30
Kurz 1.82
Vklad 3
Sázková kancelář TIPSPORT CZ/SK
Tip počet bodů hráče (vč. prodloužení) - Murray 10,5-

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

Druhým střelec od San Antonia do underu bude rozehrávač Dejounte Murray. Ten se v průběhu sezony dostal do základní sestavy. On je dobrý v obraně, na kterou si trenér Popovich zakládá, dokonce patří mezi nejlepší dle jednoho hodnocení, ovšem v útoku je to zase naopak a není dobrý.

Je ještě mladý a nemá zkušenosti a tyto undery hraji v PO rád. Už minulý rok proti GS 6, 8, 10 a 9 bodů takže ani jednou by dnešní hranici nepřehodil. Samozřejmě teď by měl být o malinko zkušenější, ale opravdu v útoku není dobrý.

První zápas dal 8 bodů, když měl ještě slušnou střelbu 3/6 a 2/2TH, ale ta nezkušenost tam byla vidět. Třeba při jedné akci, kdy Aldridge předal míč Millsovi, na kterého byl v tu dobu centr McGee, který je o dost větší a nemohl tak přihrát Aldridgemu zpět, ale GS nechali volného právě Murrayho, ten taky dostal míč, ale dostal se k němu Iguodala a tak nahrál zpět Millsovi, proti kterému vystartoval jak Iguodala tak McGee a tak nechali opět volného Murraye a ten si pak udělal vklidu 3 kroky dopředu a měl volnou střelu a přesto to easy nedal.

             

Murray měl letos průměr 8,1 bodů a potřeboval na to 7,5 střel a 1,8TH, venku je však o dost horší (úspěšnost střelby jen 41%) a v PO se to ještě více ukáže, takže under.