Sporting - Movistar | UEFA Futsal Cup

Autor: BurukOkan
ROI 5.95 Zisk 37.48 Počet tipů 231


Sporting - Movistar | UEFA Futsal Cup | Ostatní

Datum zápasu 22.4.2018 20:00
Kurz 1.9
Vklad 2
Sázková kancelář BET365
Tip over/under - over 5,5

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

Dnes večer se v Zaragoze rozhodne, kdo vyhraje další ročník UEFA Futsal Cupu, což zároveň bude poslední ročník pod tímto názvem. Složení finále není nijak překvapivé a je stejné jako loni – Sporting proti Movistaru.

Sporting měl cestu do finále vlastně celkem jednoduchou, ve skupinových fázích na žádného top soupeře nenarazil a stejně tak v semifinále, kde se utkal s nejslabším týmem, jaký se kdy do final four dostal – maďarským Gyorem. Sporting po poločase vedl 5:0 a pak polevil a šetřil se na finále.

Movistar naopak už v elite roundu vyřadil Kairat a v pátek ve velmi těsném duelu Barcelonu 2:1.

Loni utkání skončilo 7:0, což je výsledek, který se dnes nejspíš opakovat nebude. Sporting nevyužil některé své šance a v poločase prohrával 0:3. Poté dostal další góly při dlouhé powerplay.

Sporting je však extrémně zkušený tým, jen jedinému pravidelně hrajícímu hráči je pod 30 let, takže by se nic podobného opakovat nemělo. Sporting má několik zásadních zbraní – jednak je to hra obou pivotů Cardinala a Fortina, dále pak má vynikající hráče 1 na 1 v Merlimovi a Dieguinhovi, umí si pomoci skvělými standardkami a golman Marcao poměrně často vybíhá a Sporting si umí pomoci hrou v 5. Do obrany ale podle mě Sporting tak kvalitní není, golmán Marcao určitě nepatří mezi top golmany v Evropě.

Movistar si dost lidí spojuje především s Ricardinhem, ale podle mě jejich hra rozhodně nestojí jen na něm. Má kolem sebe špičkové hráče a i bez něj je Movistar extrémně silný. Tým má podle mě 2 menší slabiny, kterými je hra pivotů, která se sice s příchodem Elisandra a Solana zlepšila oproti loňsku, ale třeba Sporting nebo Barcelona jsou na tom na pivotu ještě o trochu lépe. A druhou menší slabinou je pro mě golman Herrero. I to však jsou skvělí hráči.

Oba týmy jsou zvyklé útočit a i když jde o finále, nemyslím, že se bude jen vyčkávat. Sporting podle mě nemá tak kvalitní obranu, aby dokázal Movistar udržet na uzdě, takže k úspěchu podle mě povede cesta přes více vstřelených gólů. Ostatně ani si nevybavím tým, který by dokázal za poslední rok uspět s Movistarem tak, že by ho dokázal ubránit. Důkazem je například Jaen, který během posledního měsíce porazil Movistar 2x, ale inkasoval 3 a 4 góly.

Hranice 5,5 mi přijde nízko, fair mám o půl gólu výš, takže musím alespoň 2 jednotky obětovat. GL