Trelleborg - Malmö | Allsvenskan, Sweden

Autor: Dragon
ROI 2.44 Zisk 19.97 Počet tipů 286


Trelleborg - Malmö | Allsvenskan, Sweden | Fotbal

Datum zápasu 13.5.2018 17:30
Kurz 2.8
Vklad 3
Sázková kancelář BET365
Tip Zápas - Remíza alebo Trelleborg

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

Malmö sa dostalo do ťažkej krízy. V niekoľkých dueloch mu chýbali dôležití hráči a tie výsledky tak aj vyzerali, ale potom sa vrátili do zostavy a po výhre 1:0 nad Djurgardenom som bol presvedčený, že mužstvo nastúpi na stíhaciu jazdu. Vzápätí však prišla domáca prehra s Göteborgom a vrcholom bol hanebný debakel vo finále pohára. A to hralo Malmö v top zostave.

V tíme momentálne nefunguje nič. Žiadne sebavedomie, kreativita, dôraz. Časť fanúšikov žiadala odchod trénera Pehrssona, ale vedenie mu vyslovilo dôveru. Napriek tomu z výkonov v posledných dvoch zápasoch bolo cítiť silnú frustráciu a nepohodu. Niet divu, keď aj skúsení hráči robia chyby a nič im nevychádza.

Samozrejme, Malmö má stále veľmi kvalitný káder. Podstatne lepší ako jeho súper. Zajtra však nemôže počítať s trojicou kľúčových hráčov:

- Jasná brankárska jednotka J. Dahlin (7/0). Nahradí ho 29-ročný F. Andersson, ktorý vo svojej kariére chytal väčšinou v tretej lige. V Allsvenskan má na konte 6 zápasov.

- Ľavý obranca B. Safari (7/0). Nahradí ho E. Binaku, ktorý má kvalitu, ale Safari je predsa len oveľa skúsenejší.

- Stredový záložník F. Bachirou (4/0). Jeden z najlepších hráčov v lige na svojej pozícii. Chýbal už viackrát a na hre Malmö sa to vždy podpísalo.

O Trelleborgu si nerobím ilúzie, je posledný (kvôli skóre) a doma prehral všetky 4 zápasy. Ale okrem dlhodobo zranených má k dispozícii všetkých hráčov a z pozície outsidera môže hostí potrápiť. Navyše, v kádri je niekoľko hráčov, ktorí boli súčasťou mládežníckych tímov v Malmö, ale do áčka sa nedostali. Majú o to väčšiu motiváciu vytiahnuť sa na majstra a regionálneho rivala.

Je to derby a Malmö nie je vo svojej koži. Stále to môže byť zápas, ktorý bude pre hostí zlomový, s prehľadom ho vyhrajú a dostanú sa na víťaznú vlnu, ale veľa faktorov hovorí v ich neprospech. Preto vidím hodnotu v kurze na neprehru domácich. Fair 2.44.