Slovácko - Zlín | 1. HET Liga

Autor: beny74
ROI 0 Zisk 0 Počet tipů


Slovácko - Zlín | 1. HET Liga | Fotbal

Datum zápasu 19.5.2018 16:00
Kurz 2.5
Vklad 4
Sázková kancelář CHANCE
Tip 1x2 - remíza

Nejlepší kurzy a nabídku najdete na doublestarbet.sk

Popis tipu

Tady není moc co psát, jsme v Čechách a víme, jak to chodí. Zlín a Hradiště jsou velcí rivalové a nedají si nic zadarmo. Tentokrát ale Hradišti jeden bod přinese 100% jistotu záchrany, Zlínu s vysokou pravděpodobností.

 

Situace je následující: pokud v příštím kolem Baník porazí Karvinou a Zlín získá bod, tak se zachrání. Pokud bude remíza nebo Karviná vyhraje a Zlín získá bod, jistotu mít nebude, ale zároveň bude mít vše ve vlastních rukách, kdy v posledním zápase hostí Liberec, na který doma celkem umí. Navíc, když někdo potřebuje, většinou vyhrává... Dále, pokud by Brno porazilo Jihlavu, bude Jihlava dál bojovat o záchranu a Zbrojovka se bude snažit dokonat zázrak v posledním kole na Baníku. Takže i ten jeden bodík je velmi hodnotný, i když vzájemné zápasy a skóre situaci Zlína zhoršuje..

  

Zkrátka v hlavách obou týmů bude, že nesmí prohrát a podle toho to bude vypadat na hřišti. Variantou je zároveň under 2,5, já si dám rovnou výsledek 0:0 (synot má přes 7, jednotku mi vzali). Myslím, že rivalita tentokrát ustoupí boji o přežití. Očekávám, že kurzy spadnou ještě víc, i když i teď je v nich zohledněna současná situace. Mají v podstatě všichni, já mám podané u Maxitipu za 2,65.